Yıllardır Karnınızı Doyuran Yemeksepeti Fakat İyi Yedik ile Hikayenizi Yaptı

Yıllardır Karnınızı Doyuran Yemeksepeti Fakat İyi Yedik ile Hikayenizi Yaptı

493
Paylaş

Türkiye’deki önemli projelerinden biri olan yemeksepeti’nin yeni uygulaması fakatiyiyedik.yemeksepeti.com kullanıcılara hem eğlenceli hem de geçmişe dönük neler yaptığını hazırladığı viral video ile kullanıcılara anlık olarak sunuyor.

Toplam yediğiniz yemekler kaç metre uzunluğunda olduğunu gösteriyor.yemek-sepeti-4

Geçtiğimiz günlerde tamamıyla yurt dışına satışı yapılan Yemeksepeti.com’un müşterilerine sipariş verdikten sonra minik bir sürpriz yapıyor. Hazırladığı sayfa ile kullanıcıların geçmişe dönük olarak yaptığı ortalam olarak kaç kere sipariş verdiği, hangi mutfaklardan daha fazla yediği, ilk siparişinizi ne zaman verdiğiniz, en fazla bir kerede ne kadar sipariş verdiğiniz gibi ve daha bir sürü değişik sizin için hazırladığı analizi sergiliyor. Yaptıkları bu çalışma ile müşterilerine dair siparişleri ne kadar detaylı tuttuğu anlamış oluyoruz. Bende kendi hesabımda ki izledikten sonra gerçekten Yemek Sepetinin gerçekten büyük bir firma olduğunu ve müşterilerine ne kadar önem verdiğini tekrar anlamış oldum.

Toplam verdiğiniz sipariş miktarını gösteriyor.yemek-sepeti-3

Sizde kendi profilinize bakmak isterseniz yemeksepeti.com’dan giriş  yaptıktan sonra adresinden kendi profilinize bakabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Okudunuz Bitti, Peki Ne Düşünüyorsunuz?