in ,

Yıllardır Karnınızı Doyuran Yemeksepeti Fakat İyi Yedik ile Hikayenizi Yaptı

Türkiye’deki önemli projelerinden biri olan yemeksepeti’nin yeni uygulaması fakatiyiyedik.yemeksepeti.com kullanıcılara hem eğlenceli hem de geçmişe dönük neler yaptığını hazırladığı viral video ile kullanıcılara anlık olarak sunuyor.

Toplam yediğiniz yemekler kaç metre uzunluğunda olduğunu gösteriyor.yemek-sepeti-4

Geçtiğimiz günlerde tamamıyla yurt dışına satışı yapılan Yemeksepeti.com’un müşterilerine sipariş verdikten sonra minik bir sürpriz yapıyor. Hazırladığı sayfa ile kullanıcıların geçmişe dönük olarak yaptığı ortalam olarak kaç kere sipariş verdiği, hangi mutfaklardan daha fazla yediği, ilk siparişinizi ne zaman verdiğiniz, en fazla bir kerede ne kadar sipariş verdiğiniz gibi ve daha bir sürü değişik sizin için hazırladığı analizi sergiliyor. Yaptıkları bu çalışma ile müşterilerine dair siparişleri ne kadar detaylı tuttuğu anlamış oluyoruz. Bende kendi hesabımda ki izledikten sonra gerçekten Yemek Sepetinin gerçekten büyük bir firma olduğunu ve müşterilerine ne kadar önem verdiğini tekrar anlamış oldum.

Toplam verdiğiniz sipariş miktarını gösteriyor.yemek-sepeti-3

Sizde kendi profilinize bakmak isterseniz yemeksepeti.com’dan giriş  yaptıktan sonra adresinden kendi profilinize bakabilirsiniz.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Hemen İndirmeniz Gereken 20 Süper Yararlı Uygulama

Kendi Kendine Giden Sürücüsüz Otomobil BMW i3 ile Geliyor