in

Yılbaşı Hediyesi Olarak Sevgilisine Süpürge Aldı

Ne kadar sıkı bir Harry Potter hayranısınız? Mesela bir Nimbus 2000 model süpürge hediyesine havalara uçacak kadar mı? Hayır, süpürge ile değil ama bu kızın ayakları yerden kesildi!

Amerika’daki romantik bir çift yılbaşı için birbirlerine hediye almaya karar verdiklerinde, Jared kız arkadaşına tam 3 hafta önceden kendi elleriyle bir Nimbus 2000 marka uçan süpürge yapmaya başlamıştı bile!

Yılbaşı gününde, sevgilisine süpürge hediyesini tıpkı filmdeki gibi hasır bir kağıda sarıp verdiğinde kıyamet koptu! Evet, böylece bir süpürgeye bu kadar sevineni de ilk kez görmüş olduk.

 supurge-hediyesi-bilmiyorsan-1 supurge-hediyesi-bilmiyorsan-3

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Titizlere Kriz Geçirtecek Evcil Hayvan Sahiplerinin Paylaştığı 15 Fotoğraf

İşkence ile Büyümüş Bir Köpek ve Gözleri Dolduran Feryatları