in ,

Yeni iPad Pro Tanıtıldı

Apple lansmanın da tanıtılan ürünlerden biri olan iPad Pro diğer iPad lerden daha büyük ve daha performanslı.

Apple’ın tanıtımını yaptığı iPad Pro diğer iPad’ler ile arasında donanımsal ve kullanım bakımından bir çok yenilik ile geldi. Yeni iPad Pro 12.9 inç Retina ekran ile geldi.

Ekran
ipad-pro1

iPad Pro 5,6 milyon pikselle tüm IOS aygıtları arasında en yüksek çözünürlükte Retina ekrana sahip.4K videolarını düzenleyebilir, sunumlarınızı hazırlayabilir ve daha bir çok işinizi kolayca halledebilirsiniz.

Tasarım 
ipad-pro2

Tasarım olarak yeni iPad Pro 6.9 mm inceliğinde ve 713 gram ağırlığında. Aynı zamanda güçlü kasası sayesinde dengeli ve sağlam bir his veriyor. iPad Pro’nun hem bu kadar büyük olup hemde ince olması da ayrı bir zariflik katıyor.

Dahili olarak 4 hoparlör ile gelen yeni iPad Pro ile ekranı kadar büyük bir ses deneyimi sunuyor. iPad Air serisine göre üç kat daha iyi ses deneyimi yanı sıra yüksek frekansların yönünü tableti tutuş biçiminize göre otomatik olarak ayarlıyor.

 

 

 

 

 

Klavye 

ipad-pro3

 

iPad Pro ile birlikte tanıtılan Smart Keyboard ile benzersiz bir klavye deneyimine sahip olacaksınız. Tamamen taşınabilir,tam boyutlu bir klavye. iPad Pro’ya çift yönlü güç ve veri akışına sahip yeni bir arayüz olan Smart Connector ile bağlanır.

Apple Pencil  

ipad-pro4

iPad Pro ile birlikte tanıtılan diğer bir teknoloji de Apple Pencil. Apple Pencil ile Multi-Touch hassaslığını tam anlamıyla kullanımı sağlıyor.Hem eğimi hem de kuvveti algılaması sayesinde, en ince çizgilerden belirsiz gölgelere kadar çeşitli sanatsal dokunuşlara ve efektlere olanak sağlıyor. İstediğiniz kalınlıkta yazması için bastırmanız ve gölge vermeniz için eğmeniz yeterli.

Yeni iPad Pro serisinde açıkçası tasarımsal, yeni getirdiği klavye ve Apple Pencil ile de gerçekten başarılı ürünler çıkartmış olarak gözüküyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Deniz Kenarında Tesadüfen Bulunan En İlginç 13 Şey

11 Eylül Saldırıları İle İlgili Ortaya Atılan En Güçlü 6 Komplo Teorisi