in , ,

Yatak Odanızdan Daha Küçük Evde Yaşayan Minimalist İnsanlar

Yatak odanız kaç metre kare? 20 olabilir mi? Belki de daha küçük… Şimdi tüm evinizi yatak odanıza sığdırmaya çalışın, imkansız mı? Ama bu insanlar için değil.

Hayatlarını, muhtemelen yatak odanızdan bile daha küçük olan, ortalama 19 metre karelik evlerde yaşayan, bu minimalist insanlar aslında hiç olmadıkları kadar mutlular.

Evleri, doğanın kalbinde, huzur dolu, şehirden uzak, küçük ve bir o kadar da ferah ve iç açıcı…

Bu el yapımı ve cep yakmayan küçük evlerde yaşayan insanlar, mutlu olmak için gerçekten büyük ve lüks bir eve ihtiyaç olup olmadığı sorusunu kafalarda oluşturuyor.

Vina’nın evi sadece 13 metre kare

kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (11) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (12)Laura ve Matt 11 metrekarelik evleriyle Güney Karolina’da yaşıyorlar.

kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (13) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (1)Bernadette 16 metrekarelik eviyle Maryland’de yaşıyor.

kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (2) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (3) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (4)

Lina, Oregon’da 9,5 metrekarelik evinde yaşıyor.

kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (5) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (6)

Art, Louisiana’da spor amaçlı tırmandığı dağın hemen arkasına park ettiği 11 metre kerelik evinde yaşıyor.kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (7) kucuk-evler-mutlu-hayatlar-bilmiyorsan (8)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Londra’nın İki Bina Arasındaki Köprülü Gökyüzü Havuzu

Daha Önce Hiç Eğlence Parkına Gitmemiş Taksi Şoförünün Hikâyesi