in

Yaşı Henüz 16 Ama Çalışmaları Ustalara Şapka Çıkarttı

Pink Bra

Ressam bir ailenin kızı olan 16 yaşındaki Dimitra Milan’ın çalışmaları ustalara şapka çıkarttırıyor…

4 yıl önce tuvalin karşısına geçip elindeki fırçayla ne yapacağını bilemezken şimdi fırçayı kimse elinden alamıyor. 4 yıl boyunca yoğun bir çalışma temposuyla sanatını ortaya koyan Milan, bu uğurda eğitimini de evde tamamlamayı tercih etti.

Ailesinin öğütleri sayesinde sanatçı kimliğine büründüğünü, sanat ile kavrularak büyüdüğünü, fırçasıyla her gün yeni bir dünya keşfettiğini açıklayan Milan’ın ilham veren çalışmalarına sizde hayran kalacaksınız!

yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-1 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-2 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-3 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-4 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-5 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-6 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-7 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-8 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-9 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-10 yetenekli-sanatci-bilmiyorsan-11(Bored Panda)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Organik Patates Fotoğrafı 1 Milyon Euro Eder mi?

Su İçerek Zayıflamak Mümkün mü ?