in

Yalnızca Aksiyon Anında Çekim Yapan Graava Aksiyon Kamerası

Video çekmek kolaydır ama videoyu editleme kısmı zahmetlidir. Uğraş ister. Yepyeni bir aksiyon kamerası olan Graava ise sizi hiç uğraştırmayan bir aksiyon kamera olmayı hedefliyor.

graava-kamera-bilmiyorsan

Graava bir aksiyon kamerası ancak diğer aksiyon kameraları gibi kayıt duşuna bastığınız andan itibaren herşeyi kaydetmiyor. Graava, yalnızca bir aksiyon olduğunda kayda başlıyor.

iOS veya Android akıllı telefonları yardımıyla çekilecek videonun sürelerini ayarlayabiliyorsunuz. Telefonunuzdaki uygulama sayesinde kayıt sırasında arka fona müzik ekleyebiliyorsunuz.

Suya dayanıklı olan Graava kayıt için gerekli verileri kamera, mikrofon, GPS, hız ölçer ve kalp atış ölçeri sayesinde topluyor. Kalp atış ölçer sayesinde ise, kalp atışlarınızın hızlandığı aksiyonun arttığı anda Graava kayda başlıyor.

Graava’yı kullanmak çok basit; 130 derece bir açıya sahip ve saniyede 30 kare ile 1080p veya 720p olarak kayıt yapabiliyor. Hatta time-lapse şeklinde 4K’ya kadar video da çekebiliyor. Resim sabitleme özelliği sayesinde net görüntüler alabiliyorsunuz.

Graava’nın 1,100 mAH bataryası sayesinde wi-Fi kapalı iken yaklaşık 3 saate kadar 1080p kayıt yapabiliyorsunuz.

Fiyatlara gelince, 399 dolar civarında olacağı söyleniyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Apple Çalışanlarına Verilen Gizli Eğitim de Picasso’ nun Ne İşi Var?


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

100 Yıl İçinde Değişen Erkek Mayo Modası