in

Yabancı Bir Erkek Dokunmasın Diye Kızının Denizde Boğulmasına Göz Yumdu

Dubai’de bir yabancı adamın kızına dokunacakları gerekçesiyle sahildeki cankurtaranları durdurarak kızının boğulmasına yol açtığı ifade edildi. Emirates 24/7 sitesine konuşan Dubai Polisi Arama Kurtarma Departmanı’ndan Yarbay Ahmed Burqibah, olayı şöyle aktardı:

dubai_cankurtaran_1

“Bir göçmen sahilde eşi ve çocukları birlikteydi. Aralarında 20 yaşındaki kadının da olduğu çocuklar yüzmek istedi. Fakat genç kız akıntıya kapıldı ve çırpınmaya başladı. Çığlıkları duyan iki cankurtaran yardıma koştu. O esnada kızın babası, yabancı adamların kızına dokunmasına izin vermeyeceğini söyleyerek cankurtaranları şiddetle engelledi. Yabancı bir erkeğin dokunması yerine kızının ölmesini yeğleyeceğini söyledi.”

Adamın “uzun boylu ve güçlü” olduğunu söyleyen Burqibah, iki cankurtaranın en sonunda denize girip kızı sudan çıkardığını fakat talihsiz kızın öldüğünü aktardı. Dubai polisi, Asyalı olduğu belirtilen adamı tutukladı.

Dubai merkezli Emirates 24/7 sitesinde yer alan haber, New York Daily News, International Business Times, Daily Star ve Metro gibi birçok yayın kuruluşu tarafından aktarıldı.

Sonuç; Yabancı bir erkeğin dokunmadığı, hayata veda eden bir kız.!

(Hürriyet)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

68 Yıllık Evli Çift Hastanede Bile Ayrı Kalamadı

Ayak Parmaklarınızın Boyları Hangi Irktan Olduğunuzu Söylüyor