Vejeteryan Olmak isteyeceğiniz Hayvansal Gıdaların İşlenme Süreci


Birazdan izleyecekleriniz hayvansal gıdaların soframıza kadar nasıl geldiğini; elde edilişi, geçtiği aşamalar, paketlenmesi ve dağıtılması ile ilgili detaylar içermektedir.

Bu hayvansal gıdaların aşırı tüketimi sonrasında vermeye çalıştığı mesaj ise çok SERT. Videonun sonuna dikkat…

Video aslında vejeteryenlerin savunduğu bir düşünceyi anlatıyor. Sebze ile hem sağlıklı olun hem de fit kalın fikrinin savunucuları, bu video ile hayvansal gıdaların vücuda yarardan çok zararı olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Bunun yanı sıra hayvansal gıdaların elde ediliş şekline zıt düşen insanlar da bu besinleri tüketmek yerine sebze ile beslenmeyi tercih ediyorlar. Çünkü gerçekten bu konuda firmalar canice davranabiliyor…

Hayvansal gıdaların elde ediliş şekli ne yazık ki çoğu yerde medenice yapılamıyor. Hayvanların yetiştirilme şartları ise kimya kokuyor! Milyarlarca kişinin bulunduğu dünyamızda hayvansal gıdaların yeterli olabilmesi için ilaçlı, hormonlu yiyeceklerle büyütülmesi vücudumuza asıl yararı sağlayamadan vücut fonksiyonlarını bozmaya başlıyor ki kilo artışı da bunlardan biri.

Fast food denilen zehir zinciri hayatımızda olduğu sürece yemek sektöründe sağlık sorunları devam edecek gibi gözüküyor.

Content Protection by DMCA.com

Yorum

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim