in

Uzun Boylu İnsanların Yaşadığı 14 Can Sıkıcı Problem

Bu dünyada yalnızca uzun boylu insanların karşılaştığı bazı problemler vardır. Onlar bu durumdan rahatsız olsa da yapacakları bir şeyleri olmadıkları için boyları ile yaşamaya alışmışlardır. Onlar kendilerini seviyordur!

Evet, uzun ve ince bacakları olabilir, size yüksekten bakabilir, topuklu giyince fazla uzun olabilir, koltuklara sığmayabilir, fotoğraflarda en uzun onlar olabilir, konserlerde en sevilmeyen insan onlar olabilir, okul hayatlarında hep arka sırada yaşamış olabilirler, sevgili bulmakta da zorlanabilirler…

Bu kadar sıkıntıları varken lütfen birde siz çıkıp; “Ee, yukarıda havalar nasıl?” diye sormayın.

İşte uzun boylu insanların yaşadığı 14 problem;

1. Bu tip esprilere maruz kalabilirler; “Uzun boylu insanlar için kitaplar.”

uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (7)

2. Sevgili konusunda sıkıntı yaşayabilirler.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (8)

3. Mobilyalar onların boylarına göre yapılmamıştır…uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (9)4. Selfie çekerken ya arkadaşları fotoğrafta çıkmaz ya da kendileri…uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (10)5. Böyle bir soruya maruz kalabilirler: 

– Selam, yukarıda havalar nasıl?

– Kendin gör!uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (1)

6. Lavabolar da onların boylarına göre yapılmamıştır.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (11)

7. Kapılardan geçmek onlar için sıkıntı olabilir.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (12)8.Tavanlar üstlerine üstlerine gelir.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (1)

9. Ama bir tek onlar böylesine harika bir kartvizite sahip olabilir.

” Evet, ben uzunum. Farkettiğin için teşekkürler. Evet gerçekten boyum bu kadar. Hayır, basketbol oynamıyorum. Hava yukarıda harika. Bu konuşmayı yaptığımıza sevindim.”

uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (2)10. Kameralar onlara göre çok aşağıdadır. Eğilmeleri gerekebilir…uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (3)11. Hiçbir koltuk onlara göre yapılmamıştır.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (4)

12. Arkadaşlarına sarılırken komik görünebilirler.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (5)13. Sabit duş başlıklarından nefret ederler.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (1)14. Küvetler acı vericidir.uzun-boylu-problemleri-bilmiyorsan (6)

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Havada Duran Sokak Göstericilerinin Sırrı Ortaya Çıktı!

İngilizce Bilenin 9 Farklı Dili Ne Kadar Sürede Öğrenir?