in

Ünlü Hacker: NASA Uzaya Savaş Gemileri Gönderdi!

İngiliz bir UFO meraklısı ve dahi bir bilgisayar uzmanı olan Gary McKinnon, 2002 yılında Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin ve NASA ‘nın sistemlerini hackleyip tutuklanarak tarihin gelmiş geçmiş en iyi hackerı olarak adını duyurmuştu.

nasa-hacker-bilmiyorsan (4)

McKinnon, güvenlik duvarının yetersiz olduğunu ve yakalanamayacağını sandığını düşünmüştü. 2 yıl boyunca Landsearch adlı bir program sayesinde NASA’nın sisteminden dosyaları kopyalamış ve üzeri örtülen UFO davalarını araştırmıştı. Ancak 2. yılın sonunda yakayı ele vermişti.

nasa-hacker-bilmiyorsan (1)

Amerika’ya iadesi sağlanmadığı için tam bir hapis cezasına çarptırılmadı fakat 10 yıl boyunca zorlu bir hukuk mücadelesi verdi.

O zamanlarda neler keşfettiği konusunda RichPlanet TV adlı bir kanala açıklamalarda bulunmuştu;

nasa-hacker-bilmiyorsan (2)

McKinnon, hacklediği dosyalar arasında NASA’nın uzayda çektiği yüksek çözünürlüklü UFO resimlerini gördüğünü belirtti. Ancak 56K internet bağlantısı sebebiyle bu resimleri indiremediğini ve ekran görüntüsü alacağı sırada NASA tarafından bağlantı koparıldı.

nasa-hacker-bilmiyorsan (3)

Ayrıca bir uzay teknolojisinin keşfedildiğine dair belgeler de gördüğünü söyledi. Zero-point enerji dedikleri yer çekimini aşan bir teknolojiden bahsediliyordu. Son olarak gemiler arası transfer adlı dosyalara da ulaştığını ancak bu uzay araçlarının  adlarını başka hiçbir yerde görmediğini de belirtti. Bush zamanında NASA tarafından uzaya gönderilen savaş gemilerinin de bulunduğunu ekledi.

NASA’da halen herhangi bir yalanlama gelmedi… Seni gidi NASA seni, neler saklıyormuşsun sen öyle o.O

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

X-Men Apocalypse Filminin Fragmanı Yayınlandı

Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor Filminin Galası Hollywood Tarihine Kazındı