in ,

Ünlü Doğa Fotoğrafların Fotoğraf Hileleri Ortaya Çıktı

Herkes fotoğraf makinesini eline alınca en iyi kareyi yakalamak için uğraşır. “O anı” yakalamak hiç kolay değildir. Ama Photoshop varsa işiniz kolay olabilir.

Ünlü fotoğrafçı Peter Stewart çektiği fotoğrafların üzerinde yaptığı hileleri ile meşhur, bir bakıma Photoshop cambazı olarak da bilinir.

Fotoğraflarına sürreal ve fantastik bir hava katmak adına Photoshop ile türlü hileler yaptığını açıklayan Peter, multipile exposure tekniği ile fotoğraflardaki detayları en iyi şekilde ortaya çıkarıyor.

Photoshop’un  gücü ile neler yapılabildiğini göstermek adına Peter bir kaç çalışmasını paylaştı;

photoshop-hile-bilmiyorsan (11) photoshop-hile-bilmiyorsan (1) photoshop-hile-bilmiyorsan (2) photoshop-hile-bilmiyorsan (3) photoshop-hile-bilmiyorsan (4) photoshop-hile-bilmiyorsan (5) photoshop-hile-bilmiyorsan (6) photoshop-hile-bilmiyorsan (7) photoshop-hile-bilmiyorsan (8) photoshop-hile-bilmiyorsan (9) photoshop-hile-bilmiyorsan (10)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Her Kadın Bir Kraliçedir Diyerek Kadınları Baştan Yarattı

Geyikleri Twitter Mesajı Kurtardı