in

Uçakta Sinirinizi Bozan 15 İnsan Tipi

Uçağa bindiğinizde herşeyin sorunsuz olması istersiniz. Tabi ki ilk olarak güvenliğiniz önemlidir. Sonrasında uçuş sırasında karşılacağınız insan tipleri girer bu sıraya. Bu insan yelpazesi oldukça geniştir. Sizler için uçakta sinirinizi bozan 25 insan tipi ve bencil hareketlerini listeledik…

1. Koltuk Tekmeleyicisi

sinir_bozan_1Tabi ki 1 numarayı kimseye kaptırmaz bu ufaklıklar. Sevgili anne-baba, küçük meleğinizin tekmeleri ile iç organlarımın yer değiştirmesini izin verme!

2. Sabun Düşmanı Tip

sinir_bozan_2Uçuştan hemen önce duş almanız gerekmiyor. Yine de yola çıkmadan birkaç saat önce mümkünse suya sabuna dokunun. En azından bir deodorant kullanabilirsiniz.

 

3.Horlayan ve Ağzının Suyu Akan Tip

sinir_bozan_3Horladığınızın veya ağzınızın kenarından akan suyun farkında olmama ihtimaliniz var mı? Yüzlerce kişiyle aynı uçakta olduğunu unutmayın. Bu durumun artık birçok önleme yöntemi de var. En azından uçakta kahve servisi var.

 

4.Geveze Tip

sinir_bozan_4Çoğu zaman sessiz ve huzurlu bir uçuş isteriz. Yanınızdaki konuşma canlısı insanı terslemek size göre bir davranış değilse size tavsiyemiz kulaklığınızdaki hafif müzik eşliğinde güzel bir kitap olacak.

 

5.Telefona Yapışık Tip

sinir_bozan_5Eğer bir ülke yönetmiyorsanız bu kadar çok telefonla konuşmanız gerekmiyor. Veya tüm uçağın sizi dinlemesi gerekmiyor.

 

6.Sarımsak Seven Tip

sinir_bozan_6Yine bir kötü koku durumu. Bu kez içeriden geliyor. Uçuş öncesinde veya uçuş sırasında kokulu yemeklere olan tutkunun ne anlamı var.

 

7. Koltukta Uzanası Olan Tip

sinir_bozan_8Koltukların yatıyor olması illa ki onları yatırmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Dik durmaları hiçbir problem yaratmaz merak etmeyin.

8. Ağlayan Bebek

sinir_bozan_9Bu durum iki tarafı da huzursuz eder. Bebek bu diyeceğiz gülüp geçeceğiz. Yapabileceğimiz pek birşey yok.

 

9. Kolçak Avcısı Tip

sinir_bozan_10Yazılı bir kuralı yoktur ama toplum içerisinde kolçağı cebren ve hile ile zaptetmek kabalıktır. Kardeş kardeş takılalım birkaç saat.

 

10. Hasta Tip

sinir_bozan_11Argo olarak değil gerçekten hasta olan insanlardan bahsediyorum. Yanı başımda aksıran, burnunu temizleyen ve garip sesler çıkaran… Ama gizemli bir hastalığı yoktur umarım…

 

11. El Bagajı Anlayışı Abartan Tip

sinir_bozan_12Uçakta kabin bagajında kilo sınırlaması var ama hacim sınırlaması yok. Kişinin insiyatifine kalmış bir durum. O da pek az kişi de var.

 

12. Alkol Sever Tip

sinir_bozan_13Rahatlamak için birkaç dubleye tamam. Ama küpüne düşmek niye?

 

13. Gazlı Tip

sinir_bozan_7Kesinlikle yeri burası değil. Biliyorsun cam açmak gibi bir imkanımız yok. Ama uçağın ufak tefek şirin mi şirin tuvaleti var. Sizi oraya alalım lütfen.

 

14. Cam Kenarı Aşığı Tip

sinir_bozan_14Neden cam kenarında oturmak için yer değiştirmeyi teklif ediyorsun? Check-in artık online da yapılabiliyor. Hızlı davranan cam kenarını kapar.

 

15. Rahat Tip

sinir_bozan_15Uçakta yapılacak hareket var yapılmayacak hareket var. Uçuş öncesinde yazılı olarak size verilmiyor olabilir ama tahmin etmesi o kadar güç olmamalı…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Engelli Bir Çocuğa Demir Adam’ın Biyonik Kol Hediyesi

12 Bin Adet Puding Satın Alıp Bedava Uçan Adam