in

Twitter’da 32 Milyon Kişinin Şifresi Çalındı!

En yaygın olarak kullanılan sosyal ağların başında gelen Twitter’daki 32 milyon kişinin şifreleri ve bilgileri çalındığı iddia ediliyor.

Deepweb’de satışta olarak gözüken 32 milyon kişinin şifre bilgisi ile alakalı Twitter yetkililerinden gelen bilgiye göre böyle bir şey olmadığı DeepWeb’de yer alan bilgilerin twitter ile alakalı olmadığını ve bu konuda güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olduğunu belirttiler.

32 milyon kullanıcı bilgisinin Twitter üzerinden değil de Chrome ve Firefox tarayıcılarından çalındığı da ihtimaller arasında.

Buradan da ufak bir bilgi vererek sizlere bütün sosyal medya ve mail hesaplarınızda aynı maili kullansanız bile farklı şifreler kullanmanız olacaktır.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Porsiyonlarınızın Miktarını Elleriniz İle Belirleyin, İpin Ucunu Kaçırmayın

Tinder’a 18 Yaş Sınırı!