Türk Televizyon Tarihindeki Unutulmaz Anlar


Türk televizyonlarında o kadar unutulmaz olaylar yaşadık ki, haftalarca gündemden düşmedi. Halen bile herkesin aklının bir köşesinde olduğu o anları sizler için bir araya topladık;

1. Müge Anlı’nın Al Dedi Git Dedi remiksli rapçi konuğu.

unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (2)

2. Telegol’ün muz yedirme aktivitesi.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (3) 3. Tarkan’ın Savaş Ay’a röportajı sırasında ‘çişim geldi’ demesi.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (4) 4. Bülent Ersoy’un canlı yayında osurması.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (5) 5. Esra Erol’un izdivaç programında ton ton bir dede tarafından okşanması.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (6) 6. Ebru Gündeş’in canlı yayında beyin kanaması geçirdiği anlar.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (7) 7. Karısını özleyen Muhsin beyin, Geri Dön Tülay ağırlıklı hönkürüşleri.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (8) 8. Yılmaz Morgül’ün Gülben Ergen’e aşkını ilan edip göz yaşlarında yüzmesi.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (9) 9. Sevda Demirel’in canlı yayında Hande Ataizi’ne, Ne Dedin Sen? sözleriyle tokadı indirmesi.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (10) 10. Medyum Memiş ile Ketonun yumruklu kavgası. unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (11) 11. Caner’in Tülin aşkından dilini bükmesi sonra kafasında bardaklar kırması.
unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (13)

12. İlber Ortaylı’nın Zekadan Başım Ağrıyor sözleri.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (1)

13. Seray Sever’in Ali Poyrazoğlu tarafından aslan gibi kükrerken bir yandan mıncıklanması.
unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (16) 14. Banu Alkan’ın eşi tarafından canlı yayında tokatlanması.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (15) 15. Erol Büyükburç’un, Ben Saksı Değilim, sözleri.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (14)

16. Ajdar’ı unuttuk sanmayın.unutulmaz_anlar_turk_televizyonu (1)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
1
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image