in

Tinder’a 18 Yaş Sınırı!

Tinder önümüzdeki hafta uygulayacağı politika ile birlikte kayıt olmak için 18 yaş sınırı getiriyor.

Tinder daha öncesinde 13-17 yaşındaki kullanıcıların sadece kendi yaşıtlarını görmelerine izin verilirken artık 18 yaş sınırı getiriyor. 2012 yılından beri 13 yaşından büyük herkesin erişime izni varken bu karar tamamen değişiyor.

Tinder genel olarak yaptığı açıklama da küresel tabanda %3’lük bir zarara uğramasına rağmen bu kararlarının arkasında olduklarını açıkladı. Farklı kullanıcı deneyimlerini değerlendirdiklerini ve ona göre hareket ettiklerini belirttiler. 18 yaş sınırı koyulmasının “en iyi politika olduğuna inanıyoruz” diye açıkladılar.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Twitter’da 32 Milyon Kişinin Şifresi Çalındı!

En Gereksiz ve Saçma 7 Çocuk Parkı