bilmiyorsan.com bir SOSYAL PAYLAŞIM sitesidir.

bilmiyorsan.com adresindeki tüm yabancı içeriklerin; resim, video, yazı vb. telif hakları ilgili kaynaklara aittir. bilmiyorsan.com bu içerikler üzerinde herhangi bir hakka sahip değildir.

bilmiyorsan.com web sitesindeki tüm paylaşımlar bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır.

bilmiyorsan.com adresinde yayınlanan eserler, sahibi olduğunu kanıtlayan belgeler desteği ile gerçek eser sahipleri tarafından gelecek bildirimler üzerine eserin kaldırılması istenirse, eser koşulsuz şartsız bilmiyorsan.com adresinden kaldırılacaktır.

bilmiyorsan.com web sitesinde paylaşılan deneyler, tarifler yalnızca gözlem ve bilgilendirme amacı iledir.

bilmiyorsan.com web sitesindeki içerikler doğrultusunda, deneylerin veya herhangi bir aktivitenin denenmesi hususunda doğacak sonuçlardan bilmiyorsan.com sorumlu tutulamaz.

bilmiyorsan.com web sitesinde bilmiyorsan.com tarafınca hazırlanan metin, grafik ve diğer içerikler ve editlenen, seslendirilen, çevirisi yapılan, alt yazısı yazılan tüm videoların, tüm eserlerin telif hakları bilmiyorsan.com’a aittir. Bu eserlerin paylaşılabilmesi için bilmiyorsan.com adresinden izin alınması, onay doğrultusunda yalnızca kaynak gösterilmesi şartı ile yayınlanabilir. 

bilmiyorsan.com logosunu kullanmak, farklılaştırmak ve üzerinde herhangi bir düzenleme yapılarak kullanılması hukuken yasaktır.

bilmiyorsan.com adresinde üyelerin paylaştığı görsel, video ve yazılar paylaşımcının sorumluluğu altındadır. bilmiyorsan.com üyelerin paylaştığı haberlerden doğacak sorunlardan sorumlu tutulamaz.

bilmiyorsan.com web sitesinde bulunarak yukarıda yazan tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız. Ona göre 😉

Sorunlarınız ve sorularınız için bize yazın!

info@bilmiyorsan.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0