in

Telefonsuz Duramayanlara Yürüyüş Yolu !

Bir çok ülkeden sonra artık Belçikada da telefonlarından ve mesajlaşmaktan vazgeçemeyenler için yürüyüş yolları yaptılar.belcika-telefon-yuruyus-yolu (1)

Akıllı telefon uzmanı Mlab yürürken mesajlaşanların veya telefon ile uğraşanların ayrı yoldan giderek kazaların önüne geçileceğini düşünüyorlar. Bu şeritlerin sayesinde insanların birbirine çarpması yada çarpma sonucu düşen telefonların hasar görmesi azalacak yada yok olacağının kanaatindeler.

Bizim ülkemizde zaten yaya yolları,engelli yolları ve bisiklet yolları yokken böyle bir şey olacağını yada yapılacağını hiç düşünmüyorum.

belcika-telefon-yuruyus-yolu (2)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

21 Gerçek Fotoğrafa Algılarınızla Oynayan Sürreal Dokunuş

Ölümle Burun Burunayken Hayalindeki Tatili Yapan Güçlü Kadın