in

Teknolojiyi Artık Yazabilirsiniz

Moleskine firmasının yeni akıllı yazma seti ile yazdıklarının anında sanal ortama geçebiliyor.

Kalemin kendi defteri ile yazdığınızda birebir olarak aynı anda telefon yada tabletiniz de görebiliyor, mail atabiliyor, paylaşabiliyor veya resim den tekrar yazıya çevirip mail atabiliyorsunuz.

Bir çok döküman paylaşım ve saklama alanları ile senkronize olarak çalışan hangisine isterseniz işiniz bittikten sonra orası ile paylaşım haline geçiyor. Defter üzerindeki mail simgesine kalem ile bastığınızda otomatik olarak paylaşımda olan telefon yada tabletiniz üzerinden mail atma imkanı tanıyor.

Kalem 199$ ve defter 29.95$ olarak yurt dışı fiyatları geçmektedir. Tabi ki Türkiye’ye gelene kadar vergiler ile birlikte ne kadara satışa sunulacağı merak konusu.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Harry Potter Temalı Yeni Park Açıldı

Çikolata İle Yapılan İlginç Çalışmalar