in

Tampon Kullandığı İçin Bacağını Kaybeden Şansız Model

24 yaşındaki manken Lauren Wasser, tampon kullanımından dolayı ortaya çıkan toksik şok rahatsızlığı sebebiyle kangren olan sol bacağını kaybetti.

Lauren arkadaşları ile buluşmak için sözleşmişti. Ancak o gün çok halsiz hissediyordu. Bir anda regl döneminin geldiğinin farkına vararak markete koştu ve her zaman kullandığı Kotex marka tamponlardan aldı.

kotex-tampon-bacak-model-bilmiyorsan

Arkadaşının evine gittiğinde halsizliği gitgide artmıştı. Daha fazla dayanamayan Lauren eve giderek dinlenmek istedi. Ancak bir anda ateşi yükseldi ve acilen hastaneye kaldırıldı.

Doktorların yaptığı açıklamaya göre, Lauren’in kullandığı tampondan dolayı enfeksiyon kaparak toksik şok sendrom geçirdiği ve bununda bir kalp krizine sebep olduğunu açıkladı.

Enfeksiyonel bakteriler Lauren’in vücudunu ele geçirmeye çalışırken sol bacağında kangrene sebep oldu. Doktorlar Lauren’in sol bacağını kesmek zorunda kaldı. Lauren artık yaşıyordu ancak model olma hayalleri yerle bir olduğu için hayata küsmüştü.

“Dört duvar içinde hapis olmuş gibi, yaşayan bir ölü gibiydim…”

tampon-model-bacak-kotex-bilmiyorsan

Ailesinin desteği ile günler sonra ayağa kalkan Lauren, Kimberly and Clark firmasını dava etti.

Doktorlar, toksik şok sendromun tamponun uzun süre değiştirilmemesinden ötürü yaşanabileceğini söylüyor…

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Kamikaze

Mefaülü, faülü. Eskiler daha komikti.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Tehlike Anında Renk Değiştiren Prezervatif

Sandisk’ten 200 GB’lık MicroSD