in

Sosyal Ağlar Bu Kasabada Hayat Buldu!

Sokak sanatçılığı yapan Biancoshock Milano’da Web 0.0 projesi ile kullandığımız bir çok uygulama ve internet sitesini günümüze uyarladı.

Eğlenceli ve başarılı bir projeye imza atan Biancoshock 400 nüfuslu küçük bir italyan kasabasında yaptığı projenin farklılarını bekliyoruz.

Not: En sondaki videoyu izlemeyi unutmayın 🙂

sosyal-medya-gercek-hayat (2) sosyal-medya-gercek-hayat (3) sosyal-medya-gercek-hayat (4) sosyal-medya-gercek-hayat (5) sosyal-medya-gercek-hayat (6) sosyal-medya-gercek-hayat (7) sosyal-medya-gercek-hayat (8) sosyal-medya-gercek-hayat (9) sosyal-medya-gercek-hayat (10) sosyal-medya-gercek-hayat (11) sosyal-medya-gercek-hayat (12) sosyal-medya-gercek-hayat (13) sosyal-medya-gercek-hayat (14) sosyal-medya-gercek-hayat (1)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Halka Açık İnternet Ağlarına Bağlanmak Ne Kadar Güvenli ? Nelere Dikkat Etmemiz Gerekiyor ?

İki Çılgın Gencin Gökdelen Tepesindeki Vinç Üzerindeki Macerası