Sitemize Haber Yazın, Ana Sayfada Çıksın!


Merhabalar!

Bilmiyorsan.com 7 ay içinde emeklemeden koşmaya başlayan, bir blog tarzıyla başlayıp ilginç haberlere yer verildiği, günlük sosyal paylaşımlar ile renklendiği, bilinmeyen farklı bilgiler ile kullanıcılarını şaşırtan bir web sitesi.

Ekipçe ilerlediğimiz bu yolda kendimiz bir şeyler yaparak sitemizi bugünlere kadar getirdik. Ancak sayfamıza daha sonra da her şey yolunda giderse aramıza yeni, taze fikirler katmak istiyoruz.

Siteyi daha da renklendirecek, yazıları ile coşturacak, kullanıcıları şaşırtacak değişiklikler arıyoruz.

Biz siyaseti, öyle sıkıcı haberleri çok sevmiyoruz. Zaten bunu bizim yerimize yapan pek çok site varken biz farklı bir şeyler yapmak istiyoruz. Küçük, büyük herkesin adresi olmayı hedefliyoruz.

Sitemize üye olan herkese haber girme ayrıcalığı tanıyoruz. Girdiğiniz bu haberler incelenerek onaylanıyor ve sizin isminizle veya sitenizle / sayfanız ana sayfamızda yer alıyor.

Yazılarınız kullanıcılar tarafından beğenilirse sizinle küçük bir konuşma yapıp aramıza davet ediyoruz. Evet! Bir ekip olabiliriz!

Şimdi istediğiniz kadar yazın, çizin, bir şeyler karalayın. Üst menüden üye girişi yapın veya kayıt olun Sonra “Siteye Haber Ekle” butonu ile haber ekleyin.

Unutmayın, ne kadar özgün olursanız o kadar beğenilirsiniz! 

yazar-ariyor


Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image