in

Sitemize Haber Yazın, Ana Sayfada Çıksın!

Merhabalar!

Bilmiyorsan.com 7 ay içinde emeklemeden koşmaya başlayan, bir blog tarzıyla başlayıp ilginç haberlere yer verildiği, günlük sosyal paylaşımlar ile renklendiği, bilinmeyen farklı bilgiler ile kullanıcılarını şaşırtan bir web sitesi.

Ekipçe ilerlediğimiz bu yolda kendimiz bir şeyler yaparak sitemizi bugünlere kadar getirdik. Ancak sayfamıza daha sonra da her şey yolunda giderse aramıza yeni, taze fikirler katmak istiyoruz.

Siteyi daha da renklendirecek, yazıları ile coşturacak, kullanıcıları şaşırtacak değişiklikler arıyoruz.

Biz siyaseti, öyle sıkıcı haberleri çok sevmiyoruz. Zaten bunu bizim yerimize yapan pek çok site varken biz farklı bir şeyler yapmak istiyoruz. Küçük, büyük herkesin adresi olmayı hedefliyoruz.

Sitemize üye olan herkese haber girme ayrıcalığı tanıyoruz. Girdiğiniz bu haberler incelenerek onaylanıyor ve sizin isminizle veya sitenizle / sayfanız ana sayfamızda yer alıyor.

Yazılarınız kullanıcılar tarafından beğenilirse sizinle küçük bir konuşma yapıp aramıza davet ediyoruz. Evet! Bir ekip olabiliriz!

Şimdi istediğiniz kadar yazın, çizin, bir şeyler karalayın. Üst menüden üye girişi yapın veya kayıt olun Sonra “Siteye Haber Ekle” butonu ile haber ekleyin.

Unutmayın, ne kadar özgün olursanız o kadar beğenilirsiniz! 

yazar-ariyor

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

En Tuhaf ve Nadir 10 Sağlık Sorunu

21 Gerçek Fotoğrafa Algılarınızla Oynayan Sürreal Dokunuş