in

Sevgililere Özel İlginç Mobil Uygulamalar

Artık dijital çağdayız gibi modası geçmiş cümleler kurmuyoruz. Kavgalarımızı, ayrılıklarımızı teknolojik yollarla hallediyoruz. Aşkımızı bile teknolojik yaşıyoruz. Mobil uygulamalarda bizi yakından takip ediyor ve sevgililer için özel app sunuyor.

Spread Sheets

o-COUPLE-facebookTürkçe meali “Dağınık Çarşaflar” olan programın amacı aşkınızın performans değerlendirmesini yapmak. Adından anlaşıldığı üzere yatak odanızda yayılan sesleri ve hareketleri analiz ederek size bir “performans” raporu sunuyor.

Avocado

250_companion1Çiftler arasında sadece birbirlerinin görebileceği ve paylaşım yapabileceği bir ortam yaratıyor. Kendi resimlerinizden gülen suratlar oluşturan program ücretli. Telefonu gögüs hizanızda tuttuğuz zaman program çalışmaya başlıyor ve çiftlere özel mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı ve not defteri imkanları sağlıyor.

Couple Tracker

icon_3702Kıskancım diyorsanız tam size göre bir program var. Facebook faaliyetleriniz, sms’lerinizi ve yaptığınız telefon aramalarını GPS konumuzu rapor halinde karşı tarafa sunuyor. En popüler uygulamalar arasında olmasına şaşmamak lazım.

Feel Me

Feel-Me-app-Marco-Triverio İnsanın insana dokunması gibi yoktur. Ama “Feel Me” uzak mesafe sevgilileri için dokunma hissi sağlama çabasında olan bir uygulama. Ekranda bir yere dokunuyorsunuz, karşı tarafta aynı yere dokunduğunda hafif bir ışık yanıyor ve küçük bir titreme gerçekleşiyor.

Simply Us

logodark600Çiftlerin hayatlarını planlamasına kolaylık sağlayan bir program. Simply Us, yapılacak işleri alınacak şeyleri, günlük programları ikinizin adına tutuyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kolon Kanserine Dikkat Çeken Otobüs Reklamı

Dünya’ dan Mars, Mars’ tan Dünya Görüntüleri