in

Sevgililer Günü’nde Kadınlara Ne Alınır?

Dikkat, bu sayfa erkeklerin kadınlara alacakları hediye fikirlerini içerir!

14 Şubat yaklaşıyor demiştik. Eşlerine veya kız arkadaşlarına hediye alacak olan erkeklerin iç sesine kulak verdik. Ve biz de romantik fikirlerimizi sizlere sunalım istedik.

1- Ellerinizle Hazırlamış Olduğunuz Etkileyici Bir Ziyafet
valentines-day-gift_1
Kadınların en şaşıracağı ve duygulanacağı süprizlerden birisi, erkeğin mutfağa girmesidir.
Özenle hazırlanmış şık bir akşam yemeği masasında eşinizin/sevgilinizin en sevdiği yemeği
kendinizce yorumlayın. Bu durumda yemeğinizin lezzetinden çok harcanan emek sizi ödüllendirecektir.
Bu arada masa da mumu unutmayın.!

2- Melek Cazibesi: Victoria’s Secret

valentines-day-gift_2Hangi kadın hayır diyebilir ki… Birbirinden çekici iç çamaşırların, parfümlerin, kıyafetlerin ve aksesuarların arasından en doğru seçimi yapmak size kalıyor tabi.

3- Mum Işında Masaj

valentines-day-gift_3Şehir içinde veya şehir dışı yakınlarında spa konseptli bir otelde konaklama her çifte iyi gelir. Aromatik kokular ve mum ışığı eşliğinde yapılacak olan masaj hem bedenleri hem ruhu rahatlatacaktır.

4- Kadınların Vazgeçilmezi : Mücevher

valentines-day-gift_4
Malum sevgililer günü ve bütçenizin biraz sarsılması çok normal bir durum. Hiç beklemediği bir anda mücevher kutusu ile ona süpriz yapın. Şık, sade bir bileklik veya kolye ile gecenin kahramanı olabilirsiniz.

5- Gün içinde Karşı Konulmaz Süpriz

valentines-day-gift_5Eşiniz / Sevgiliniz çalışıyor ise, işte size yine bir kahramanlık hikayesi. Siparişini vermiş olduğunuz çiçek ofisine ulaştıktan hemen sonra karşısında sizi bulursa neler hisseder kim bilir? Bir de akşam için yapmış olduğunuz rezervasyonun saatini kendisine söyleyip oradan ayrılmanız tüm gün onun başını döndürecektir.

6- Duyguları Harekete Geçirecek Kokular

valentines-day-gift_6Eğer zevkinize güveniyorsanız bu da iyi bir seçenek olabilir. Seçim konusunda hatalı olup eksi puan kazanmamak için pahalı markalara yönelebilirsiniz. Zevkiniz söz sahibi olacaksa biraz fikir almanızı tavsiye ederiz. Bütçenize uygun ve sevdiği bir parfüm ile karşısına çıkmanız hanenize artı puan olarak geçecektir.

7- Sinemanın Büyüsü
valentines-day-gift_7Sinema sıradan bir fikir olabilir. Bu fikri zenginleştirmek size kalmış. Şehrinizde bulunan cep sinemalardan birini sevgiliniz için kapatabilirsiniz. Önce, film kötü olduğunu için kimsenin gelmediğini düşünürse, kendisini aydınlatma görevi size kalacaktır.

8- Her Kadının Aşkı

valentines-day-gift_8
Yine zevkinizin ve cesaretinizin konuşacağı bir hediye. Ayakkabı. Mutlaka sevgilinizin/eşinizin bir ayakkabıya vitrinden bakıp iç geçirdiği ve aşık olduğunu söylediği bir sahne yaşamışsınızdır. İşte size fırsat o ayakkabı onun olmalı.

9- Teknoloji Devrimi

valentines-day-gift_9Telefonundan memnun değilse, akıllı telefonlardan birine sahip olmasının zamanı gelmiştir. Şık bir kapak ve telefon kombinasyonu ile başarı sizin olacaktır.

10- Başbaşa Geçen Anlar

valentines-day-gift_10
Hava muhalefetine bağlı olarak açık hava planı da yapabilirsiniz. Sahilde bir yürüyüş yapıp yıldızlar ve ay eşliğinde romantik
anlar paylaşabilirsiniz. Belki ona şiir okursunuz. Bir çift kadeh kırmızı şarap (yanınızda getirme imkanınız varsa) ile
içinizi ısıtıp geceyi romantizimin eşiğine taşırsınız.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Sevgililer Günü’nde Erkeklere Ne Alınır?

Lava Lamba Nasıl Yapılır?