Sakat Ceylanı İyileştirdi Babası Gibi Yanından Ayrılmadı


Litvanyalı doğa adamı Darius Sasnauskas’ın, arka bahçesinde iki küçük ceylan dünyaya geldi. Ancak anne ceylanın iki yavrusundan biri bacağından sakatlanmıştı. Yaralı yavru da hızlı yürüyemediği için ailesine yetişemiyor ve hep geride kalıyordu. Bu durumu gören Darius, yavru ceylanın bu haliyle kısa zamanda yırtıcı hayvanlara da yem olacağını düşünerek onu iyileştirmeye karar verdi. Ve belki de ailesi ile yeniden beraber olabilir diye düşündü!

Uzun uğraşlarını sonucunda bebek ceylan sonunda sağlığına ve hızına kavuştu. Bu iyileşme sürecinde Dairus ile ceylan arasında çok güçlü bir bağ oluştu. Yavru ceylan bir an olsun bu yardım sever doğa adamının peşinden ayrılmıyordu. Kısa zaman sonra da ailesi ile yeniden bir araya gelen ceylanın artık keyfine diyecek yoktu!

İşte bu harika dostluğun hikayesi;

Sakat ceylan ailesinin peşinde koşup durur…

ceylan-hasta-bilmiyorsan (1)Ama onlara yetişemeyince hep arkada kalır…ceylan-hasta-bilmiyorsan (2)Etrafta ona çok rahat bir şekilde yetişebilecek yırtıcı hayvanlar vardır.ceylan-hasta-bilmiyorsan (3)Sonunda bakım altına alınır.

ceylan-hasta-bilmiyorsan (1)

Kısa sürede sağlığına kavuşur.

ceylan-hasta-bilmiyorsan (2)Yeniden yürümeyi öğrenir.ceylan-hasta-bilmiyorsan (4)Kendisini iyileştiren Darius’un yanından ayrılmaz. ceylan-hasta-bilmiyorsan (5)Ve sonunda ailesi ile yeniden beraber olur. ceylan-hasta-bilmiyorsan (6)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image