in ,

Pinokyo Masalını Bilmediği İçin İple Dövülen Çocuk

Biyolojik annesi, daha iyi bakılacağını düşündüğü çocuğunu 6 yaşında iken kuzenine evlatlık olarak verdi. Ama bu çocuk için bir felakete yol açtı. Çin’ de büyük öfke yaratan olay sonucunda üvey anne gözaltına alındı.

evlatlik_cocuk_1

Üvey annesi, Pinokyo masalını bilmediği için çocuğu iple dövdü. 9 yaşındaki küçük çocuğun vücudunda demir çubuk ve hortum izlerine de rastlandı.

evlatlik_cocuk_2

Durum, okuldaki öğretmenlerinin şüphelenip yetkili yerlere bildirmesiyle ortaya çıktı. 6 ay öncede vücudunda izler gören öğretmenler bir defaya mahsus olduğunu düşünmüşler ancak durum tekrarlayınca şikayette bulunmuşlar.
evlatlik_cocuk_3
Pinokyo masalı ile ilgili sorular soran üvey annesine cevap veremediği için defalarca iple dövülen çocuk geçici olarak biyolojik anne ve babasının yanına verildi.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Biraz Kilo Verince Nasıl Görünürdüm Diyenler İçin

Çok Katlı Sucuklu Pizza Nasıl Yapılır?