in

Pazartesi Sendromunu Atlatmak İçin

Mis gibi bir hafta sonundan pazartesi işe gitmek insana çok zor gelir. Ama böyle olmaz ki! Hayatımızı sadece haftasonuna odaklı yaşayıp sürekli pazartesi günlerinden nefret edemezsiniz…  Bu ilk iş gününü sevmelisiniz.. Çünkü bunu yapabilirsiniz..

1. Renkli giyinin. Renkli başlayın! Pazar akşamından rahat rahat Pazartesi günü ne giyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Renkli ve en şık olma gününüz, Pazartesi olsun. Kırmızı mesela?

red-dress

2. Yeni filmler vizyonda! Cuma gününden bir sürü yeni film vizyona girdi. E tabi, hafta sonuda sinemelar çok kalabalıktı. O yüzden sinemaya gitmek için en güzel gün Pazartesi!

pop-corn

3. Hafta sonu bol bol uyudun! O kadar uyudun o zaman bu akşam çıkıp eğlenebilirsin. Uykum geldi yorgunum diyemezsin. En enerjik günün ve akşam mutlaka kendini ödüllendirmelisin.

dance

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

Telefonunun Bataryasını Bıçakla Zorlayınca Neler Oldu?

Türklere Zombi Şakası Yapılırsa Ne Olur?