in , ,

Oynanması Gereken En İyi 10 Playstation 4 Oyunu

Konsol oyuncuları Playstation 4 çıkar çıkmaz mutlaka satın almıştır. Gerek teknolojisi gerek kaliteli exclusive oyunları olsun Sony pek çok konsol oyuncusunu Microsoft’un böğründen söküp almayı başarmıştır. XboxOne ‘ın hakkını yemek istemesekte Sony konsol savaşlarında her daim açık ara lider olmayı başarmıştır.

Playstation 4 oyuncuları muhtemelen bu listedeki oyunlardan haberdadır. Ancak konsolunu yeni almış oyuncular olsun veya almak isteyenler için bu listenin büyük yardımı dokunacaktır.

Playstation 4 ‘ünüz varsa;

1. WITCHER 3: WILD HUNT

Profesyonel bir canavar avcısı olacağınız açık dünyalı role-playing oyunu olan Witcher’da muhteşem grafiklerle gözleriniz bayram edecek. Puanları 9 ile 10 arası değişiyor. Gameplay videosu;

2. BLOODBORNE

PS4’e özel olarak çıkan Dark Souls’un yaratıcılarından, büyülü, kanlı, canavarlı ve karanlık bir dünyanın içinde kaybolacaksınız. Puanları 8 ve 9 arasında değişiyor.

3. EVOLVE

Çoklu oyunculu sistemiyle, takım kurarak korkunç bir canavara karşı savaşacağınız hatta isterseniz canavar olup insanlara karşı savaş açabileceğiniz muhteşem bir takım oyunu. Puanları 8 ile 9 arasında değişiyor.

4. LAST OF US

2013 yılının 3. çeyreğinde çıkan survival-horror tarzındaki bu oyun, zombiler tarafından ele geçirilen bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir adam ve bir kızın tüyleri diken diken eden yolculuğu.

5. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

Bildiğiniz Call of Duty serilerinin devam niteliğindeki yakın gelecekte geçen aşırı modernize ve teknolojik askerler ve sürükleyici macera dolu bir senaryo. Grafikleri şoke edici…

6. EVIL WTIHIN

Survivol-horror tarzındaki kanlı ve aşırı heyecanlı bir serüven. Oynarken elleriniz buz kesecek, grafiği sayesinde kendinizi oyunun içinde bulacaksınız.

7. BATTLEFIELD HARDLINE

Askeri türde oyunları seven oyuncular için kaçırılmayacak türden bir oyun. Grafikleri ve senaryosu yine çok etkileyici.

8. DYING LIGHT

FPS türündeki yine bir survival-horror tarzındaki bu oyunca açık dünya mantığı ile gece gündüz heyecan dolu bir koşuşturmanın içerisindesiniz. Zombilerden kurtuluş yok… Grafikler aşırı etkileyici…

9. DESTINY

Halo efsanesinin yapımcılarından Destiny ‘de insanların uzaylılara karşı verdiği amansız ve efsanevi bir mücadeleye ortak oluyorsunuz.

10. THE ORDER

1886 yılında geçen kurt adamlara ve isyancılara karşı verilen zorlu bir mücadele, komplo ve hain planlar… Muhteşem grafikler sizleri bekliyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Elleriyle Çizimlerine Renk Katan Türk Sanatçı

Vizesiz Gidilecek En Harika 10 Yer