in ,

Orta Dünya’da Hobbit’ler Gibi Yaşamak Artık Hayal Değil

Green Magic Homes adlı bir firma tıpkı Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerindeki Hobbit halkının yaşadığı türden prefabrike evler inşa etti!

Kendinizi Orta Dünya’da yaşıyormuş gibi hissedeceğiniz bu doğayla iç içe olan evlerde 3 kişiye kadar rahatça yaşanabiliyor.

Yeşilliklerle kaplı evinizin etrafında, çatısında istediğiniz sebze ve meyveleri de yetiştirebiliyorsunuz. Ancak çok ‘yeşil’ meraklısı değilseniz sizin için evin etrafı kumla da kaplanabiliyor.

hobbit-evleri-bilmiyorsan (1)

Bu doğa dostu Hobbit evleri sayesinde kendinizi doğaya bırakacak, beton duvarların arasında kısılıp kalmış hissinden saniyeler içinde kurtulacaksınız!

hobbit-evleri-bilmiyorsan (5) hobbit-evleri-bilmiyorsan (4) hobbit-evleri-bilmiyorsan (3) hobbit-evleri-bilmiyorsan (2) hobbit-evleri-bilmiyorsan (6)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Ağlayan Bir Bebeği Sakinleştirmenin Püf Noktası

Çocukların En İyi Dostu Hayvanlardır Sözünün Fotoğraflarla 20 Kanıtı