Metamfetamin’in Zararını Kanıtlayan 18 Bağımlı


Metamfetamin nedir?

Metamfetamin yani kristal meth; uyarıcı ve halüsinasyon özelliği olan sentetik bir maddedir. Birçok uyarıcı gibi bağımlılık yapma yeteneğine sahiptir.

Bu uyuşturucu maddeside diğer tüm uyuşturucu gibi son derece zararlı olup kullanıldığında, tansiyonun ve vücut sıcaklığının yükselmesine, göz bebeklerinin genişlemesine sebep olur. Ayrıca ishal, bulantı, kusma görülebilir .

Beyin kimyasını bozup depresyona yol açtığı bilinmektedir. Eroinden daha kuvvetli bağımlılık yaptığı da ileri sürülmüştür.

Peki, devamlı kullanılırsa ne mi olur? Kuvvetli sistemik reaksiyon ile ölümlere sebep olur… Ama öyle hemen değil…

Böyle yavaş yavaş öldürür;

3 yıl sonra bir insan nasıl değişebilir?

Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (8) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (7) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (6) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (5) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (4) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (3) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (2) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (1) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (18) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (17) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (16) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (15) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (14) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (13) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (12) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (11) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (10) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (9)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
2
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
3
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
8
Iyyy
Komik Komik
4
Komik
Süpper Süpper
5
Süpper
lol lol
5
lol
omg omg
1
omg
Budur Budur
2
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image