Metamfetamin’in Zararını Kanıtlayan 18 Bağımlı


Metamfetamin nedir?

Metamfetamin yani kristal meth; uyarıcı ve halüsinasyon özelliği olan sentetik bir maddedir. Birçok uyarıcı gibi bağımlılık yapma yeteneğine sahiptir.

Bu uyuşturucu maddeside diğer tüm uyuşturucu gibi son derece zararlı olup kullanıldığında, tansiyonun ve vücut sıcaklığının yükselmesine, göz bebeklerinin genişlemesine sebep olur. Ayrıca ishal, bulantı, kusma görülebilir .

Beyin kimyasını bozup depresyona yol açtığı bilinmektedir. Eroinden daha kuvvetli bağımlılık yaptığı da ileri sürülmüştür.

Peki, devamlı kullanılırsa ne mi olur? Kuvvetli sistemik reaksiyon ile ölümlere sebep olur… Ama öyle hemen değil…

Böyle yavaş yavaş öldürür;

3 yıl sonra bir insan nasıl değişebilir?

Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (8) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (7) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (6) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (5) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (4) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (3) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (2) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (1) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (18) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (17) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (16) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (15) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (14) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (13) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (12) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (11) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (10) Metamfetamin-kullanan-bagimli-bilmiyorsan (9)

Content Protection by DMCA.com
Bi' Tepki Ver Bakalım
Berbat Berbat
1
Berbat
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Facia Facia
1
Facia
Komik Komik
0
Komik
Geyik Geyik
1
Geyik
Süpper Süpper
2
Süpper
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
1
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metamfetamin’in Zararını Kanıtlayan 18 Bağımlı

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim