in

Merakla Beklenen Assassin’s Creed Filminden İlk Kareler

Ubisoft’un efsanevi video oyun serisi Assassin’s Creed’in beyaz perdeye uyarlandığı haberiyle fanatik oyuncular merakla ilk görüntüleri beklemeye başlamıştı. Sonunda beklenen oldu ve filmden kareler internete düştü.

Başrollerinde Michael Fassbender, Marion Cotillard gibi ünlü isimlerin yer aldığı film 21 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Konu ise kısaca; günümüzde yaşayan Desmond Miles (filmde Callum Lynch) adlı bir barmen Abstergo Şirketi tarafından kaçırılarak, Animus adlı bir makineye bağlanıp atalarının anılarına erişmek için tutsak alınıyor. Tıpkı oyunda olduğu gibi filmde de geçmiş ve gelecek arasında gidip gelen anılara tanık olacağız.

İşte merakla beklenen filmden ilk kareler;

assassins-creed-film-resimler-bilmiyorsan (4) assassins-creed-film-resimler-bilmiyorsan (1) assassins-creed-film-resimler-bilmiyorsan (2) assassins-creed-film-resimler-bilmiyorsan (3)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi İstiklal Pera’ya Açılıyor

Türkler Kar Trafiğinde Cem Yılmaz’ı Solladı