in

Macbook Adaptörünü Duvara Takmaya Zorlanıyor musunuz ?

Macbook kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biri ergonomiden bir haber Macbook adaptörleridir.

Aldığınız Macbook’a göre değişse de standart kutusundan çıkan uzatmalı kablosu fazla uzun olduğu için genelde kullanılmıyor. Bunun yerine direk adaptörü prize takmanızı sağlayacak ufak bir aparat kullanılıyor. Tabi bunu da taktığınız zaman duvardan yada prizden dışarı doğru büyük bir adaptör çıkmış oluyor.

macbook-adaptorBu konuda Blockhead Ten One Design firmasının bu ürünü gerçekten bu sıkıntıları konusunda büyük bir çözüm getiriyor. Duvara taktığınız prizde hem yer tasarrufu hem de yanlışlıkla adaptöre zarar verme olasılıklarını ortadan kaldırıyor. Ağırlık merkezide daha ergonomik olarak dağıtıyor. Şu anlık Türkiye’ye kargosu olmasa da bu işi yapan firmalara ilham verecek gibi gözükmektedir.

Ürünün satış fiyatı 19.95$ ve 34.94$ dolar

 

 

blockhead-plug1

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

İlk Amerikan Başbakanı Kimdir ?