in

Lomography Yeni Şip Şak Makinası Kickstarter Yolunda

Lomography firmasının yeni çıkartacağı Lomo Instant kamera ile şip şak fotoğraf çekmeyi sevenler bu makinası daha çok sevecekler.

lomography-new-instant-1

Lomo instant ile birlikte eski makinadan farklı olarak fotoğraf baskı kalitesi ciddi bir değişim sürecine girmiş diyebiliriz. Enstantane, diyafram ve flaş hızı diğer instant makinelere göre çok daha hızlı ve performanslı. Basit bölgesel odaklaması sayesinde çok daha net fotoğraflar çıkmaktadır. Gelişmiş flaş yapısı sayesinde de az ışıkta ve karanlıkta çekilen resimler diğer instant makinelere göre çok daha net fotoğraflar çıkmaktadır.

Lomography firmasının çoğu diğer makinelerinde olduğu gibi değiştirilebilinir lensleri ve renkli flaşlar ile fotoğraflarınız istediğinizden çok daha güzel çıkacaktır.

Lomography yeni instant makinasının kickstarter linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Sevgilisini Geri Kazanmak için Estetik Olan 15 Yaşındaki Kız

Tarihe Olan Bakış Açınızı Değiştirecek 12 İlginç Fotoğraf