in

Kulaklıklar Bir Daha Kulağınızdan Düşmeyecek !

Spor yaparken, yürürken, telefon ile konuşurken ve seyahat ederken telefon ile müzik dinlemek, telefon ile konuşmak hayatımızın artık vazgeçilmezlerinden bir tanesi.

Kulaklık alırken dikkat ettiğimiz şeyler konusunda kulağımıza tam oturması, rahatlığı, ses kalitesi ve tabi ki görüntüsü. Kickstarter projelerinden bir tanesi olan Decibullz bu konuda inanılmaz bir fikir ile piyasaya giriyor. Diğer kulaklık üreticileri genel olarak yaptıkları kulaklığın yanında çeşitli büyüklükte kulaklık silikonları vermekten öteye geçmiyordu.

kulaga-uygun-kulaklik (1)

Bu firma ile yeni yaptıkları teknoloji ile firma kulaklığın kulağa tam uyma sözü veriyor.Üç boyutlu yazıcılarla şekillendirilen ve “thermoplastik” dizayna sahip olan kulaklık, takıldığı kulağın şeklini alıyor. Kulaklığın kablosuz olması ise bir diğer güzel özelliği. Kulağın şeklini alması için kullanmadan önce bir kere sıcak suya koyarak şekil değiştirmesi için yeterli oluyor. Daha sonrasında kulağımıza taktığımızda otomatik olarak kulağımızın şeklini aldığı için bir daha düşme endişemiz kalmıyor.

kulaga-uygun-kulaklik (5)

kulaga-uygun-kulaklik (3)

Kulaklığın diğer en sevdiğim özelliği kulaklığın wireless olarak çalışması. Bu sayede kablo karmaşasından bizi kurtarıyor. Kulaklığın üzerindeki 3 tuş ile ses açma – kapatma ve çağrı yanıtlama kapama tuşları ile bizlere kullanım kolaylığını bir üst seviyeye çıkartıyor.

Sizde projeye destek olmak ve sipariş vermek istiyorsanız buradan linke ulaşabilirsiniz.

kulaga-uygun-kulaklik (1) kulaga-uygun-kulaklik (2)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü

2015’in En İyi Filmleri Tek Fragmanda Toplandı