Kulaklıklar Bir Daha Kulağınızdan Düşmeyecek !


Spor yaparken, yürürken, telefon ile konuşurken ve seyahat ederken telefon ile müzik dinlemek, telefon ile konuşmak hayatımızın artık vazgeçilmezlerinden bir tanesi.

Kulaklık alırken dikkat ettiğimiz şeyler konusunda kulağımıza tam oturması, rahatlığı, ses kalitesi ve tabi ki görüntüsü. Kickstarter projelerinden bir tanesi olan Decibullz bu konuda inanılmaz bir fikir ile piyasaya giriyor. Diğer kulaklık üreticileri genel olarak yaptıkları kulaklığın yanında çeşitli büyüklükte kulaklık silikonları vermekten öteye geçmiyordu.

kulaga-uygun-kulaklik (1)

Bu firma ile yeni yaptıkları teknoloji ile firma kulaklığın kulağa tam uyma sözü veriyor.Üç boyutlu yazıcılarla şekillendirilen ve “thermoplastik” dizayna sahip olan kulaklık, takıldığı kulağın şeklini alıyor. Kulaklığın kablosuz olması ise bir diğer güzel özelliği. Kulağın şeklini alması için kullanmadan önce bir kere sıcak suya koyarak şekil değiştirmesi için yeterli oluyor. Daha sonrasında kulağımıza taktığımızda otomatik olarak kulağımızın şeklini aldığı için bir daha düşme endişemiz kalmıyor.

kulaga-uygun-kulaklik (5)

kulaga-uygun-kulaklik (3)

Kulaklığın diğer en sevdiğim özelliği kulaklığın wireless olarak çalışması. Bu sayede kablo karmaşasından bizi kurtarıyor. Kulaklığın üzerindeki 3 tuş ile ses açma – kapatma ve çağrı yanıtlama kapama tuşları ile bizlere kullanım kolaylığını bir üst seviyeye çıkartıyor.

Sizde projeye destek olmak ve sipariş vermek istiyorsanız buradan linke ulaşabilirsiniz.

kulaga-uygun-kulaklik (1) kulaga-uygun-kulaklik (2)

 

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
3
Iyyy
Komik Komik
1
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
1
lol
omg omg
1
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image