Kız Arkadaşı Terkedince Alaska’ya Kadar Bisiklet Sürüp Kafasını Dağıtan Adam


Bükreş, Romanya’da yaşayan genç bir çift mutlu mesut günlerini geride bırakıp, kızın çekip gitmesiyle paramparça olmuşlardı. Bir aşk hikayesi hüzün ile sona ermişti…

Radu, kız arkadaşının kendisini terk etmesiyle dünyası başına yıkılmış, koca bir boşlukta düşüyormuş gibi hissediyor hayatın artık hiçbir anlamı kalmadığı düşüncesi içinde kaybolmuştu.

Hayata yeniden tutunacak bir dal, bir sebep bulması gerektiğini düşünüyordu. Basit bir şey değil… Böyle… Böyle büyük bir şey yapmalıydı, uğraştırıcı olmalı, sınırlarını zorlamalı, hayatın anlamını bulmalıydı.

Sonunda kararını verdi; özgür ruhunu yollara salacaktı; bisikletini aldığı gibi tam 6600 kilometrelik bir parkurda pedal çevirmeye başladı.

Şimdi, kız arkadaşı tarafından terk edilen bir adamdan çok daha öte; her sabah çadırında uyanıp, bambaşka insanlar tanıyan, akşam yıldızlara bakarak uyuyup, dünyada belkide herkese kısmet olmayacak doğanın güzelliklerine şahit oluyordu.

Radu, yeniden doğmuştu…

Kuzey Bakılar, Alaska
kiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (2)Kuzey Kutup Dairesikiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (3)Amerika, Utahkiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (4)

Deadhorse, Alaskakiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (1)Amerika, Idahokiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (5)Moab, Arches Ulusal Parkıkiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (6)Canyonlands Ulusal Park, Amerikakiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (7)

Arches Ulusal Park, Amerikakiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (8)

Buda Radu’nun Düldülü
kiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (9)

Kanada Yollarıkiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (10)Montana, Amerikakiz-arkadasi-terk-edince-alaskaya-giden-adam-bilmiyorsan (11)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image