in

Kim Kardashian’ın Babası Cinsiyet Değiştirip Kadın Oluyor

Kim Kardashian’ın babası Bruce Jenner cinsiyet değiştirme kararı ile ilgili tüm gerçekleri ilk kez bütün çıplaklığıyla anlattı. ABC kanalında yayınlanan röportajında da kendisini bu noktaya taşıyan tüm ayrıntıları dile getirdi.

bruce_jenner_kadin_5

1972 Münih Olimpiyatları’nda dekatlonda onuncu olduktan sonra büyük bir hırsla 1976’ya hazırlandı. Montréal Olimpiyat Oyunları’nda 8617 puanla dünya rekoru kırarak şampiyon oldu. Şimdilerde ise 65 yaşındaki Bruce Jenner, röportajda “ben kadınım” diyerek çocukluğundan beri kendisini “kadın” hissettiğini dile getirdi. Jenner “Bruce bir yalanı yaşıyor. O bir yalan değil. Bunu daha fazla yapamayacağım” dedi.

bruce_jenner_kadin_4

Bruce Jenner, bunun erkek olarak verdiği son röportaj olduğunu da söyledi. Ancak kadın olduğunda kullanacağı ismi ısrarla açıklamadı.

bruce_jenner_kadin_1

Üç kez evlenen Bruce Jenner, altı çocuk babası. İlk evliliğini yaptığı Chrystie Crownover’dan 36 ve 34 yaşında iki çocuğu var. Jenner, ikinci evliliğini yaptığı Linda Thompson’dan da 33 ve 31 yaşlarında iki erkek evlat sahibi oldu.
bruce_jenner_kadin_2Üçüncü evliliğini Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner ile yapan Bruce Jenner’ın bu evlilikten de 19 yaşında Kendall ve 17 yayında Kylie adında iki kızı bulunuyor.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

İlişkinizin Ölmesine Sebep Olabilecek 15 Davranış

Birisi Photoshop ile Eyfel’i Parmağımın Ucuna Koyabilir mi?