in , ,

Kilo Vermeye Teşvik Etmek İçin Photoshop ile Zayıflatıldılar

Photoshop’un gücü adına! Dergilerde, gazetelerde gördüğümüz o kusursuz güzeller aslında hiçte göründüğü gibi kusursuz olmadıklarını hepimiz biliyoruz. Makyaj ve Photoshop’un birleşimi Dünya’daki herkes kusursuz bir görünüme sahip olabilecek bir gücü meydana getiriyor.

ThinnerBeauty (İnce Güzellik) adlı bir grup, zayıflık daha güzeldir fikri altında dünyadakı büyük beden model ve ünlüleri Photoshop ile zayıflatarak onları kilo vermeye teşvik etmeye çalıştığını belirtiyor.

“Eğer isterlerse çok daha güzel görünebileceklerini onlara göstermek istiyoruz!” diyorlar.

Yazar yorumu; Ben, bir kadının her şekilde güzel olduğunu, onların zayıflama gibi bir psikolojiye itilmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Sağlık açısından bilinçli bir adım haricinde zayıflamayı güzellik uğruna baskı aracı olarak kullanılmasını yanlış buluyorum. Sizce nasıl görünüyorlar?

 

zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (8) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (9) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (10) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (1) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (2) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (3) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (4) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (5) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (6) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (7)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Kalması Cesaret Gerektiren 5 Perili Otel

Mumyalar Hakkında 7 Gizemli Gerçek