Kilo Vermeye Teşvik Etmek İçin Photoshop ile Zayıflatıldılar


Photoshop’un gücü adına! Dergilerde, gazetelerde gördüğümüz o kusursuz güzeller aslında hiçte göründüğü gibi kusursuz olmadıklarını hepimiz biliyoruz. Makyaj ve Photoshop’un birleşimi Dünya’daki herkes kusursuz bir görünüme sahip olabilecek bir gücü meydana getiriyor.

ThinnerBeauty (İnce Güzellik) adlı bir grup, zayıflık daha güzeldir fikri altında dünyadakı büyük beden model ve ünlüleri Photoshop ile zayıflatarak onları kilo vermeye teşvik etmeye çalıştığını belirtiyor.

“Eğer isterlerse çok daha güzel görünebileceklerini onlara göstermek istiyoruz!” diyorlar.

Yazar yorumu; Ben, bir kadının her şekilde güzel olduğunu, onların zayıflama gibi bir psikolojiye itilmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Sağlık açısından bilinçli bir adım haricinde zayıflamayı güzellik uğruna baskı aracı olarak kullanılmasını yanlış buluyorum. Sizce nasıl görünüyorlar?

 

zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (8) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (9) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (10) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (1) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (2) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (3) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (4) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (5) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (6) zayiflamaya-tesvik-etmek-icin-bilmiyorsan (7)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image