in

Kılıçdaroğlu Ekşi Sözlük’te

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 7 Haziran seçimlerinden önce olduğu gibi Ekşi Sözlük üzerinden sorulan soruları cevapladı. Verdiği cevaplardaki samimiyet ve esprili olanlarından bazılarını sizler için derledik.

kemal-kilicdaroglu-eksi (1) kemal-kilicdaroglu-eksi (2) kemal-kilicdaroglu-eksi (3) kemal-kilicdaroglu-eksi (4) kemal-kilicdaroglu-eksi (5) kemal-kilicdaroglu-eksi (6) kemal-kilicdaroglu-eksi (7) kemal-kilicdaroglu-eksi (8) kemal-kilicdaroglu-eksi (9) kemal-kilicdaroglu-eksi (10) kemal-kilicdaroglu-eksi (11) kemal-kilicdaroglu-eksi (12) kemal-kilicdaroglu-eksi (13) kemal-kilicdaroglu-eksi (14) kemal-kilicdaroglu-eksi (15) kemal-kilicdaroglu-eksi (16)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!

30 Ekim 2015 – Vizyona Giren Filmler