in

Kendini Kedi Sanan Norveçli Kadın

56a9e1e967b0a968c8d1245a (1)

Dailymail’de yayınlanan habere göre Norveç’in Oslo şehrinde yaşayan 20 yaşındaki Nano insan gibi görünüyor, insan gibi yürüyor ve insan gibi konuşuyor fakat insan olmadığını düşünüyor ve bir kedi olduğunu söylüyor. Evet yanlış duymadınız..

Kendini kedi zanneden kız mutfak lavabosunda uyuyor!

GENETİK BİR BOZUKLUK

Genç kız “NRK P3 Verdens Rikeste Land” adlı Youtube kanalına kedi olmasının ayrıntılarıyla iligili bir röportaj verdi ve bu röportaj 120.000’den fazla izlendi. Nano geleneksel kediler gibi sudan nefret ediyor ve miyavlayarak iletişim kuruyor.Genç kız kedi kulağı olmadığı için bu görüntüyü veren taçlar takıyor.

Hatta bazen yapma bir kuyruk takıyor ve ellerinin üzerinde yürüyor. Nano belli bir yaşa gelene kadar insan olmadığını farketmediğini söylüyor.

Genç kız videoda “Bir kedi olduğumu 16 yaşında doktorlar ve psikiyatristler bende bir “şey” olduğunu söyledikleirnde farkettim. Doğum anında bende genetik bir kusur oluştu” diye belirtiyor.

 56a9e1fc67b0a968c8d1245eMUTFAK LAVABOSUNDA UYUYOR

Nano kulaklarının bir kedininki gibi aşırı hassas olduğunu ve biz insanların duyamadığı, cepte ses çıkaran anahtar, yerde sürüklenen valiz gibi sesleri duyduğunu kaydetti.

KÖPEKLERDEN KORKUYOR

Yolda bir köpek gördüğünde otomatik olarak tıslayan Nano tıptı bütün küçük dört ayaklı hayvanlar gibi üstü kapalı ve dar alanlarda uyumayı seviyor. Tıpkı “mutfak lavabosu” gibi.

 

MİYAVLAYARAK ANLAŞIYORLAR

Nano aynı zamanda çok kişilikli arkadaşı Svien’den de bahsediyor. Bir çok kişiliği olan Svien’ın kişiliklerinden biri de kedi. Bu yüzden için çift miyavlayarak anlaşıyor. Genç kız “Hayatım boyunca kedi olacağım diyor”

https://www.youtube.com/watch?v=5ZEvMKVR2Qw

 

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Gamze Çabuk

Bir gün kamyonet gelecek beni uykuma götürecek...

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Doğduğundan Beri Annesinin Sırtında Dünyayı Dolaşan Bebek

Victoria’s Secret’ ın İç Gıcıklayıcı 2016 Sevgililer Günü Koleksiyonu