in ,

Kar Yağsada Poşetle Kaysak Diyenler için 8 Kızak Alternatifi

Pink Bra

Kar yağınca yarım saat kartopu oynanır, yarım saat kardan adam yapılır ama konu kaymaya gelince 4-5 saat eller buz tutuncaya, parmaklar düşünceye, kalçalar morarıncaya kadar o dandik poşetlerle yokuşları parlatana dek kayılır.

Ülkenin genelini kar yağışı ele geçirirken özellikle İstanbul’da beklenen şiddetli kar yapışı hayatı felç etmeye hazırlanıyor.

Ellerinde poşetlerle “kar yağsada kaysak” diye bekleyenlere sesleniyoruz: Kızağımız yok diye üzülmeyin, işte size kızak yerine geçebilecek en iyi 8 kızak alternatifi;

#1 Leğen

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (1)

Uygun bir fiyata satın alacağınız, kalın plastikten yapılmış bir leğen hem darbe emici olacak hemde pistlerde liderliğinizi koruyacaksınız.

2# Şişme Deniz Yatağı ve Simiti

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (8)

Patlaması muhtemel fakat konfor konusunda tartışılmaz olan deniz yatakları ile poşetle kaydığınız günlere lanet okuyacaksınız. Patlamasına engel olmak için deniz yatağını veya deniz simidini koli bandı ile sarabilirsiniz.

3# Kalın Karton

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (7)

Çabuk yıpranmasına rağmen bulması çok kolay. Kolileri düzenli bir şekilde keserek kızağınızı yedekleyebilirsiniz.

4# Sandalye Minderi

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (6)

Annelerimizin sandalyelere bağcıkları ile bağladığı o sevimli minderler resmen bu iş için biçilmiş kaftan. Daha hızlı kayması için dışını çift poşetle kaplayabilirsiniz ama ipleri dışarıda dursun, dengenizi bu ipler sayesinde sağlayacaksınız.

5# Yoga Matı

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (5)

 

Sağlam, ve çok hızlı. Hemen yoga yapmayı kesin ve kar yağmasını bekleyin. Bu matlar kızak olmak için yaratılmış!

6# Şişme Havuz

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (4)

Aile boyu eğlencenin tadına varın. Kalabalık bir şekilde döne döne kayıp yuvarlanmak için hemen koşun ve küçük boy bir şişme havuz satın alın.

7# Tepsi

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (3)

Bu fırın tepsisi de olabilir ya da bir plastik tepsi de olabilir. Çok küçük olmamasına dikkat edin yoksa kayıp gider.

8# Muşamba Masa Örtüsü

kizak-alternatifi-bilmiyorsan (2)

Annelerin özene bezen serdikleri o masa örtülerini birer kızak olarak kullanabilirsiniz. İkiye katlayıp bir poşetin içine koyup ta kullanabilirsiniz. En azından darbe emici olacaktır.

Ancak bu tavsiyelere dikkatli bir şekilde uymakta fayda var. Aşırı hız yapıp duramayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde kayabilmek için kızak almanız tavsiyemiz olacaktır.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Soğuklarda İçinizi Isıtacak Çok Lezzetli Sıcak İçecek Tarifleri

Bekaret Kemeri Ne İşe Yarar ?