Kan Grubuna Göre Kişilik Analizi


Japonlar sonunda insanları kan gruplarına göre farklı kişiliklere sahip olduklarını açıkladı. Yapılan araştırmalara göre kan grupları ile kişilik benzerlikleri de epey tuttuğu söyleniyor.

kan-grubu-kisilik-bilmiyorsan

Kendi kan grubunuz için söylenen özellikler sizi anlatıyor mu?

A Grubu

Kan grubu A olan insanlar kriz anında sakinliğini koruyabilen bir kişiliğe sahiptir. Herkes paniklerken sakinliklerini korurlar. Herkes pes etse bile onlar pes etmezler. Başkalarının yanında olduğu gibidirler, rahat davranırlar. Kibar ve naziktirler. Güvenebilecekleri kişileri ararlar, herkes ile hemen arkadaşlık kuramazlar. Yaratıcı ve artistik bir kişiliğe sahiptirler.

0, AB ve A grubu insanlarla daha iyi anlaşırlar.

B Grubu

B grubu insanlar yaptıkları her işte hemen hemen başarıya ulaşırlar. Projelerinde çok özenli ve dikkatli çalışırlar. Detaycılıkları sayesinde odaklandıkları her işin en küçük pürüzünü bile görebilirler. Bu kişiler ciddi ve bazen soğuk bir yapıya sahip olabilirler. Ancak genel olarak kendilerine güvenleri tam ve rahat insanlardır.

Herkesle iyi anlaşırlar.

AB Grubu

Ab grubu insanları kategorize etmek güçtür. Bazen çok utangaç bazen de tam tersi insan olabilirler. Sorumluluk sahibidirler, güvenilir insanlardır. Aşırı yardım sever bir kişiliğe sahip değildirler özellikle aşırı is stresi altındayken fazlaca kendilerine odaklanırlar. Metafizik ve sanat ile yakından ilgilidirler. Aşırı derecede hassas olabilirler.

AB grubu insanlar her kan grubundan insanla anlaşabilirler.

0 Grubu

0 grubu insanlar enerjik, sosyal ve çok dışa dönük insanlardır. Büyük bir şevkle işlerine başlarlar fakat çok çabuk pes edebilirler. Çok istikrarlı olamayabilirler. Akıllarında ne varsa çekinmeden söylerler. Ancak diğer insanların görüşlerine çok önem verirler. Kendilerine de güvenleri tamdır.

AB ve 0 grubu insanlarla iyi geçinirler.

Content Protection by DMCA.com

Yorum

Bi' Tepki Ver Bakalım
Berbat Berbat
0
Berbat
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Facia Facia
0
Facia
Komik Komik
0
Komik
Geyik Geyik
0
Geyik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kan Grubuna Göre Kişilik Analizi

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim

Send this to friend