in , ,

Kadınların En Sık Karşılaştığı 9 Komik Durum

Konumuz yine kadınlar! Onlar olmadan hayatın ne kadar boş ve anlamsız olduğundan bahsetmeme gerek yok. Ne demişler, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. 

Kadınlar her şeye kol kanat gerip, bazen kendilerini bile unutup çevresindekileri ayakta tutmaya çalışır. Kadınlar fedakar oldukları kadar mucizevi varlıklardır.

Ama onlarında kendilerince yaşadıkları sorunlar vardır. Beyler bunlara birer “sorun” gözüyle bile bakmasa da, kadınlar hemen hemen her gün bu tip sorunlarla karşılaşır.

Beylerin gülüp geçeceği, kadınların ise hep başına geleceği, Cassandra adlı bir sanatçının ele aldığı 9 durum yada sorun:

en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (1) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (2) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (3) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (4) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (5) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (6) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (7) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (8) en-bilinen-9-kadin-sorunu-bilmiyorsan (9)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Hayvanlar Aleminin En Duygusal 24 Aile Fotoğrafı

Merdivenin Altındaki Gizli Odayı Harry Potter’ın Odasına Çeviren Süper Anne