in

İstanbul Gençlik Festivali

İstanbul Gençilik Festivali’nin Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek ve Tam Bir Festival olacak!

İstanbul Gençlik Festivali

İstanbul Gençlik Festivali 4-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda başlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Gençlik Festivali sivil toplum kuruluşları, yayınevleri, dergiler, üniversiteler, eğitim kurumları, öğrenci platformları, iş – kariyer, kamu ve spor kurumları, geleneksel sanatlar ve el sanatları alanlarında faaliyet gösteren 300 katılımcıyla 300.000 genci bir araya getiren 4 gün sürecek bir gençlik festivalidir.Festival kapsamında, 60 Workshop, 30 Sahne Performansı, 180 Söyleşi, 120 Oyun Aktivitesi olacak.

İstanbul Gençlik Festivali 2017; Sivil Toplum örgütlerinin desteğiyle- gençleri; çevreyeinsanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında olan, tarihine ve vatanına duyarlıiyiliğin ve kardeşliğin yaygınlaşmasına emek verecek bir nesil olmasına teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

E-spor için Üniversiteler arası Leauge of Legends  ( lol ) turnuvasının finali de İstanbul Gençlik Festivalinde oynanacak.

Detaylar: http://www.istgencfest.com

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by emilyansel91

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

30 Yaşına Gelmeden Okumanız Gereken 9 Kitap

Alıp Başınızı Kaçacağınız Ege’de ki En Harika 10 Butik Otel