İnternet Üzerinden Alışverişte Yepyeni Bir Sayfa: Sanal Aynalar


İnternet üzerinden alışveriş çok yakın zamanda bambaşka bir hale gelecek. Parfüm satışlarında ekrandan bileğine sıkarak deneme şansı belki uzun bir zaman daha bizimle olamayacak. Ancak iş makyaj malzemelerine, giyime, diş beyazlatma ürünlerine gelince şimdiden alışveriş öncesi sanal olarak deneme şansı ne mutlu ki bizlerle. Hatta şimdi sanal bir ayna teknolojisiyle pazar yerindeki on binlerce gözlüğü deneme şansımız olacak.

Smashing Ideas ekibi öyle bir yazılım geliştiriyor ki kamerası olan herhangi bir akıllı cihazdan istediğimiz gözlüğü deneyebileceğiz. Şu anda benzer teknolojileri geliştiren başka firmalar da var piyasada ancak bu firma açık ara ileride. Çektiğiniz fotoğraf üzerine gözlüğü yerleştirmek yerine canlı olarak bir ayna gibi hareketinizi algıladıkça gözlüğün büyüklüğünü ve açısını ayarlıyor.

11674

Teknoloji uzmanları ve pazarlamacılar bu akıllı aynaların internet satışlarında çok büyük etkiler yaratacağından emin. Gerçek bir mağazadaymış gibi ürünü üzerimizde deneme şansı alışveriş kararlarımızı da büyük firmaların satış taktiklerini de değiştirecek gibi görünüyor.

 

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image