in ,

İnsanların Zayıflamak İçin Uyguladığı En Çılgın 10 Yöntem

İnsanların zayıflamak için uyguladığı çılgın zayıflama yöntemleri herkesi şaşırtıyor!

Zayıflık; kilolu insanların hayalini kurduğu, zayıf insanların ise bağımlı olduğu bir şeydir. Ne kadar yeselerde kilo almayanlar tamamen kategori dışı kalıyor.

İnsanların anlaması gereken tek şey zayıflamanın tek başına sağlıklı ve “güzel” olmadığı. Önemli olanın sağlıklı bir şekilde vücudun için standart kiloda olmak gerektiğidir. Çünkü aşırı zayıf olmak ve vücut endeksini bozmak pek çok sağlık problemini de beraberinde getiriyor.

Bunu yıllardır herkes anlatmaya çalışsa da insanlar zayıflamak uğruna herşeyi yapabileceklerini gözümüze sokmaya devam ediyorlar…

İşte akıl almak en çılgın 10 zayıflama uğruna denenmiş ancak ASLA denenmemesi gereken yöntemler;

1 – Pamuk Yutmak

zayiflamak-ugruna-diyet-10

İnsanlar, pamuk yutarak mideye tokluk hissi vermeye ve acıkmamaya çalışıyorlar. Ama bunun yerine boğazlarına bir dur diyebilseler!

2 – Dile Yama Yöntemi

zayiflamak-ugruna-diyet-9

Bu ise tam bir delilik! Dile dikilen bir yama, katı yemeye engel oluyor çünkü inanılmaz acı veriyor. Bu yüzden sadece sıvıyla beslenip zayıflıyorlar.

3 – Hortumla Beslenme Yöntemi

zayiflamak-ugruna-diyet-8

Bu saçma yöntemde ise, burnunuzdan midenize doğru inen bir tüpten düşük kalorili sıvılar geçip direk midenize iniyor. Yani kısacası bu yöntemde burnunuzdan besleniyorsunuz. “Bir kahve alabilir miyim? İnce kamış var mı peki? Burnuma sokacağım da!”

4 – Uyuma Yöntemi

zayiflamak-ugruna-diyet-7

Bu yöntemde karnınız acıkınca sizi uyutacak ilaçlar içip bir güzel uyukuya dalıyor ve böylece öğün atlayarak yemememiş oluyorsunuz. Ne akıllıca…

5 – Bağırsak Solucanı

zayiflamak-ugruna-diyet-6

Yine saçma sapan bir yöntem daha! Bu solucanları midelerine gönderen insanlar yedikleri yemeklerin kalorilerini daha çabuk yaktıklarına inanıyorlar. Ama bu solucanların onları öldürebileceklerini hiç tahmin edemiyorlar!

6 – İpeka Kusturucu Şurup

zayiflamak-ugruna-diyet-5

Bulima hastlığını duymuşsunuzdur. İnsanlar yediklerini öğütmek yerine kendilerini kusturarak zaman içinde hiçbir şey yiyemez hale geldiklerine ölümle burun buruna kalmalarına sebep olan hastalıktır. Bu şurup ise asıl işlevi olan zehirlenmelerde kusturma amaçlı kullanılırken, zayıflamak isteyen insanlar tarafından yediklerini çıkartmak için kullanılıyor.

7 – İnsulin İğnesi

zayiflamak-ugruna-diyet-4

Şeker hastası olmayan birine düşük dozlu insülin iğnesi yapılırsa kandaki şeker oranı hızla düşer ve vücut enerjisini depolanmış karbonhidratlardan almaya başlar. Buda zayıflamaya yol açar. Ancak zamanla tüm organlarınız iflas eder… Bir kaç kilo için bir böbrek gitmiş, çok mu?!

8 – Ürin İğnesi

zayiflamak-ugruna-diyet-3

Kana karışan üreler metabolizmayı daha hızlı çalıştırarak kalorileri daha hızlı yakar fakat ürenin içindeki zehirli kimyasalları da kanınıza karıştırmış olursunuz. Yine ölüme giden bir yol…

9 – Uyuşturucu Hapları

zayiflamak-ugruna-diyet-1

Bu haplar sizi aşırı uyuşturduğundan ve sinir sisteminiz de yatıştırdığından dolayı açlığınızı hissetmezsiniz. Yani kilo vermek uğruna uyuşturucuya başlamak… Hmm, kulağa çok iğrenç geliyor.

10 – İştahsızlar Kampı

zayiflamak-ugruna-diyet-2

Bu kamplarda iştahsızlıkları ile gurur duyan insanlar yemek yemek yerine resmen fotosentez yapıyorlar. Hedefleri ise muhtemelen Somali’de aç çocuklar…

Gerçekten, karınlarını bir kuru ekmekle doyurabilmek için uğraşanları görünce yediklerini kusup türlü türlü numaralar ile sağlıksız bir şekilde kilo vermeye çalışanlara çok üzülüyorum ben…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Einstein’dan Bile Yüksek IQ Puanı Alan 12 Yaşındaki Kız

Azeri Sanatçı Faig Ahmed Ve Eriyip Giden Çağdaş Halılar