in ,

İnsanları Zengin Olduğunuza İnandırmanın 10 Yolu

Bu dünyada para demek güç demektir. Ve herkes güçlü insanları sever. …

Bu böyle bilindiği için bazı insanlar da güçlü görünebilmek için zenginliğin için anahtarı olduğunu düşünür. Ve böylece oyun başlar.

Peki insanlara nasıl zenginmişsiniz gibi gözükürsünüz?

1. Lüks Bir Araba Kiralayın

zengin-gostermek-bilmiyorsan (1)

Standart bir araba asla işinizi görmeyecektir. Lüks bir araba satın almaya gücünüz yoksa işinizin olduğu zamanlarda araç kiralamak uygun bir çözüm olacaktır. İsterseniz şoförde bir seçenek olabilir.

2. Lüks Marka Aksesuarlar Kullanın

zengin-gostermek-bilmiyorsan (10)

Lüks bir saat, kolye, gözlük vs. sosyetik bir çevrede mutlaka bilinir ve 5 metre öteden ne marka olduğunu ve kaça olduğunu anlarlar. Hayır, böyle bir aksesuara milyarlar vermeyeceksiniz. Birebir çakmalarını bulabilirsiniz 🙂

3. Bakımlı Olun

zengin-gostermek-bilmiyorsan (9)

Beyler bayanlar, saçlar yapılı, manikürler yapılı ve parfümler dolu dolu sıkılı olmalı. Mis gibi kokmalı, jilet gibi görünmelisiniz. Özellikle dişlere ve yüzdeki tüylere dikkat!

4. Şapka Kullanın

zengin-gostermek-bilmiyorsan (8)

Spor bir tarz takılacaksanız kaliteli bir spor şapka, cool ve şık olacaksanız şık bir şapka işinizi görecektir. Kesinlikle dikkat çekecek ve karizmanız tüm gözleri üzerinize çevirecektir.

5. Yemek Kültürünüz Olmalı

zengin-gostermek-bilmiyorsan (7)

Bir yemeğe davetliyseniz kesinlikle yemek kültürü edinmeniz gerekir. Özellikle sosları, pişirilme şekilleri ve sunumu hakkında garson ile kısa bir konuşma içine girmelisiniz. Bu insanları çok etkileyecektir.

6. Ne İçeceğinizi İyi Bilin

zengin-gostermek-bilmiyorsan (6)

Alkollü bir içecek veya bir kokteyl sipariş vereceksiniz bu konu hakkında biraz bilgili olmanız çevrenizdekiler için harika bir izlenim bırakacaktır. Lüks bir restoranda iseniz, şarap kültürünüz ile insanları tokatlayabilir tüm dikkatleri çekebilirsiniz.

7. Lüks Teknoloji

zengin-gostermek-bilmiyorsan (5)

Aksesuarlardan sonra telefon bakılan ikinci şeydir. Çok eski bir telefon modeli, veya çatlamış, kırılmış bir telefon hiç iyi bir izlenim bırakmaz. Bu sebeple lüks bir telefonunuzun olması insanlar için inandırıcı olabilir.

8. Telefonda Palavra Sıkın

zengin-gostermek-bilmiyorsan (4)

Telefonunuz ile gerçek veya sahte  görüşmelerde sağlam palavralar sıkmaya özen gösterin. Haftaya nereye seyahat edeceğinizden bahsedin. Yurtdışından ayağınıza gelen iş adamlarından, davet edildiğiniz özel etkinliklerden söz edin. Özel jetinizden bahsetmeyi unutmayın.

9. Fular Tarzdır

zengin-gostermek-bilmiyorsan (3)

Özellikle beylerde kaliteli bir fular şık bir giyim tarzı ile kombine edildiğinde inanılmaz zengin bir görünüm oluşturabilir.

10. Çifte Bela

zengin-gostermek-bilmiyorsan (2)

Çiftli bir yere davet edildiyseniz tek gitmeniz sizi ezik durumuna düşürebilir. Yanınıza mutlaka kendiniz gibi bakımlı, şık ve güzel/yakışıklı bir arkadaş davet edin. Tek başınıza zaten yakıyordunuz, iki kişi kasıp kavurursunuz!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Akıllı Telefon ile 3 Boyutlu Hologram Nasıl Yapılır?

Uyanmak Bilmeyenler İçin Fırlatarak Uyandıran Akıllı Yatak