İçinizdeki Sevgiyi Dışarı Çıkarın!


 

Acıyı, tatlıyı, aşkı, hüznü, kederi, mutluluğu yani aslında yaşadığımızı bize hissettiren en değerli organımız, kalbimiz… Hayatın merkezine sevgiyi koymak, sahip olduklarıyla ya da kendine kalanlarla yetinmeyi bilmek ve her şeye rağmen içindeki umudu dışarıya karşı korumak, ne pahasına olursa olsun kalbi korumakla da eş anlamlı sanırım. Peki, kalpleri dekorasyonunuza yansıtmaya ne dersiniz?

Minik dokunuşlar ve biraz da yaratıcılıkla, evinizi, odanızı, bahçenizi kalpler kullanarak dekore etmeniz mümkün. Sevgi dolu ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak isterseniz, belki bu görseller size de ilham verebilir.

 

3D-Butterfly-Wall-Art-in-Rainbow-Colors-Rainbow-Theme-Decor-for-Nursery-Kids-Room-Modern-Nursery-Ar Amazingly-Genius-DIY-Ideas Beaded-Wire-Heart-Blue-and-Green-Wire-Wrapped-Ornament contemporary-rustic-Christmas-from-Next-UK DIY-Branch-Heart DIY-Puzzle-Heart DIY-string-heart Driftwood-Heart eee2926fe1aec600baedcbcf40c51759 GYPSY-DREAM-Love-Heart-Wreath-Peace-Dream-Catcher Hanging-Wire-Lace-Heart-by-Rebeccavintageliving-on-Etsy Paper-Heart VALENTINE-WREATH-Door-Wreaths-You-Have-My-Heart-Personalized-Decor

Kaynak

(Cuded)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image