İçinizdeki Sevgiyi Dışarı Çıkarın!

İçinizdeki Sevgiyi Dışarı Çıkarın!

249
Paylaş

 

Acıyı, tatlıyı, aşkı, hüznü, kederi, mutluluğu yani aslında yaşadığımızı bize hissettiren en değerli organımız, kalbimiz… Hayatın merkezine sevgiyi koymak, sahip olduklarıyla ya da kendine kalanlarla yetinmeyi bilmek ve her şeye rağmen içindeki umudu dışarıya karşı korumak, ne pahasına olursa olsun kalbi korumakla da eş anlamlı sanırım. Peki, kalpleri dekorasyonunuza yansıtmaya ne dersiniz?

Minik dokunuşlar ve biraz da yaratıcılıkla, evinizi, odanızı, bahçenizi kalpler kullanarak dekore etmeniz mümkün. Sevgi dolu ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak isterseniz, belki bu görseller size de ilham verebilir.

 

3D-Butterfly-Wall-Art-in-Rainbow-Colors-Rainbow-Theme-Decor-for-Nursery-Kids-Room-Modern-Nursery-Ar Amazingly-Genius-DIY-Ideas Beaded-Wire-Heart-Blue-and-Green-Wire-Wrapped-Ornament contemporary-rustic-Christmas-from-Next-UK DIY-Branch-Heart DIY-Puzzle-Heart DIY-string-heart Driftwood-Heart eee2926fe1aec600baedcbcf40c51759 GYPSY-DREAM-Love-Heart-Wreath-Peace-Dream-Catcher Hanging-Wire-Lace-Heart-by-Rebeccavintageliving-on-Etsy Paper-Heart VALENTINE-WREATH-Door-Wreaths-You-Have-My-Heart-Personalized-Decor

Kaynak

(Cuded)

Content Protection by DMCA.com

Okudunuz Bitti, Peki Ne Düşünüyorsunuz?