in

J.J Abrams’ ın Gerilim Filmi “10 Cloverfield Lane”

1 Nisan 2016′ da ülkemizde vizyona girecek olan “10 Cloverfield Lane” filminin fragmanı izleyenleri meraklandırıyor. J.J Abrams’ ın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmeni Dan Trachtenberg. Ve bu film onun ilk uzun metraj filmi.

Bilim kurgu, gerilim türündeki filmin konusu;

 Genç bir kadın geçirdiği bir araba kazasının ardından yer altındaki bir sığınakta uyandığında ilk korkusu kaçırılmış olduğu düşüncesi oluyor. Ancak onu sığınağa getiren gizemli adam dışarıda kimyasal bir felaket yaşandığını ve yaşam koşullarının artık hayatta kalmaya elverişli olmadığını anlattığında çaresiz kadın sığınakta kalmak zorunda kalıyor. Ancak gerilim arttıkça genç kadın ne pahasına olursa olsun sığınaktan kurtulmak zorunda olduğunu farkediyor.

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by tyler durden

Her gün işe gidiyorsun. Akşamları erken uyuyorsun. Ve bunun karşılığında aldığın tek şey koltuk takımı. Gerçekten acınası bir durumdasın.!!!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Endonezya’daki Akıl Hastalarının Yaşam Koşullarını Gösteren Rahatsız Edici Fotoğraflar

Norveç’ ten Dünyada Bir İlk, Yokuş Çıkmayı Kolaylaştıran Bisiklet Yürüyen Merdiveni