in

Hollywood Ünlüleri En Utanç Duydukları Anları Anlattı

ROBIN WILLIAMS

” İlk gençlik yıllarımda babamın otomobiliyle hava atmaya bayılıyordum.Bir gün arabayı bir çiftçinin tarlasına doğru sürdüm.Ama tarla ıslak soya fasulyeleriyle doluydu.Otomobil batmaya başladı; soya fasulyeleri arabanın içine doluyordu ! Sonunda çiftçi babamı aradı.Hem çok utanmış hem de başımı fena halde belaya sokmuştum.”

robin-williams-cover-ftr

BRAD PITT

” Hollywood’a ilk gittiğimde, para kazanmak için bir civciv kostümü giyip el ilanları dağıtıyordum.Bazı insanlar tüylerimi yolmaya kalkışmıştı ! ”

 

win-a-date-with-brad-pitt-ftr

CHRISTIAN BALE

” Batman Başlıyor’u çekerken, bir sahnede Batmobil’i trafiğe çekerken bir sahnede Batmobil’i trafiğe açık bir caddede kullanıyorduk.Ardından filmde yer almayan bir araç gelip Batmobil’e çarptı ! Batman’in Batmobil’i darmadağın olmuştu ! ”

christian-bale-batman-dark-knight

JENNIFER ANISTON

” Gençken garsonluk yapıyordum.Bir gün koca bir tabak yemeği müşterinin üzerine döktüm.Kendi kendime ^yeni bir iş bulmam lazım^ demiştim. ”

TORONTO, ON - SEPTEMBER 09: Jennifer Aniston arrives at the press call of Cake at the 2014 Toronto International Film Festival - Day 6 held on September 9, 2014 in Toronto, Canada. (Photo by Michael Tran/FilmMagic)

JOHNNY DEPP

” Los Angeles’a taşındığımda, telefonla kalem satışı işine girdim.Gerçekten çok utanç vericiydi, çünkü kimse sattığım kalemlerden almadı.Sanırım çok kötü bir satıcıydım. ”

SANTA BARBARA, CA - FEBRUARY 04: Johnny Depp arrives at the Maltin Modern Master event during The 31st Santa Barbara International Film Festival held at Arlington Theatre on February 4, 2016 in Santa Barbara, California. (Photo by Michael Tran/FilmMagic)

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Niyanna

Henüz 19 yaşında, edebiyat bağımlısı, doğa hayranı, uzay meraklısı, şiirle nefes alır, kahveyle uyur.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Dünyanın En Islak ve En Eğlenceli Otelleri

Dünyanızı Aydınlatacak 8 Gerçek