in ,

Hepimizin Gördüğü Rüyalar Aslında Ne Anlama Geliyor?

Yorucu geçen bir günün ardından kendimizi uykuya bıraktığımızda kimi zaman hayallerimize rüyalarımızda devam ederiz, kimi zamansa çoğunlukla anlam veremediğimiz ama her insanın gördüğü rüyalar eşlik eder bize -ki bu rüyaların tabirleri pek de açık değil. Bakın aslında bu rüyalar ne anlama geliyormuş…

 

Düşmek

Henüz uykuya tam dalmamışken, birden uçurumdan düşüyor gibi hissedip ani bir sıçrayışla sizi uyandıran bu rüya, hayatınızda bir insana, bir hayale ya da bir beklentiye sımsıkı sarıldığınızı ve aslında olayları biraz akışına bırakmanız gerektiğini anlatmak istiyor.

 

Uçmak

Eğer rüyada kendinizi uçarken gördüyseniz, bu, üzerinizde uzun zamandır ağırlığı olan bir konuda artık kendinizi özgür hissettiğiniz ve kontrolü yeniden ele aldığınız anlamına geliyor.

 

Ölüm

Rüyada birinin öldüğünü görürseniz, o kişinin ömrüne ömür kattığınız söylenir. Kimi tabirlere göre ise, ölüm, hayatınızda bir sayfanın kapandığına ve yeni bir başlangıç olacağına işaret ediyor.

 

 

Takip Edilmek

Rüyanızda takip edildiğinizi gördüyseniz, hayatınızda yüzleşmeniz gereken bir durum olabilir.

 

Diş

Rüyada diş görmek, güç ve güven anlamındadır. Rüyanızdaki dişler iyi durumdaysa, rüyanızın anlamı da güzeldir.

 

Sınav Kaygısı

Bu rüya bilinçaltında sınav kaygısı yaşadığınıza ek olarak, hayatınızda da sınav verdiğiniz anlamına gelebilir.

 

Bebek

Rüyada bebek görmek yepyeni bir başlangıca işaret ediyor. Hayat, iş, insan… hangisi gündeminizdeyse 🙂

 

Geç Kalmak

Rüyanızda bir yere geç kalıyorsanız, karşınıza çıkan fırsatlara tekrar bakmanızda fayda var. Bu fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz.

 

Araba

Aracınızın hızlı, yavaş, kontrollü ya da kontrolsüz gidişi, hayatta tercih ettiğiniz yol üzerinde ne kadar kontrolünüz olduğunu anlatıyor olabilir.

 

 

Kaynak

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by ipoy

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Hayvan Barınağında Hemşirelik Yapan Kedi

Gizli Kamerayı Farketti, İnsanlık Dersi Verdi