in

Hayallerindeki Gelinliği 170 Dolara Dikti Şimdi Paha Biçilemiyor

Bütçesine göre bir gelinlik bulamayan 22 yaşındaki Arkansas şehrinde yaşayan Abbey Rabirez-Bodley adlı bir genç kız sonunda kendi gelinliğini dikmeye karar verdi.

3 yaşındayken halasından öğrendiği tığ becerisi sayesinde hayallerindeki gelinliği 70 dolara tığ ile işledi. Tığ örgüsü olan elbisesinin altındaki yeşil elbise de yalnızca 100 dolardı.

Toplamda 8 ayda ve 170 dolara hayallerindeki gelinliğe kavuşan Abbey’nin şimdi gelinliğine paha biçilemiyor. Çünkü tamamen el yapımı ve dünyada eşi benzeri yok!

“Beğendiğim gelinlikler 1000 dolar civarındaydı…”

tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (4)

“Yaklaşık 8 ayda tamamladım.”tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (5)

“Üzerime giydiğimde tıpkı hayallerimdeki gibiydi. Daha güzelini hayal edemezdim.”tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (6) tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (1) tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (2) tig-isi-gelinlik-elbise-bilmiyorsan (3)

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Akın T.

Bir şeylere sıkı sıkıya tutunmayın. Sahip olduğunuz şeylere, “evrenin” size geçici olarak emanet ettiği şeyler gözüyle bakın-bütün her şeyi sizden her an geri alabileceği aklınızda olsun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Japonlar Dilim Çikolatayı Buldu, Tost ve Tatlılar Daha Mutlu Oldu!

100. Doğum Günüde Romantizm Kralı Frank Sinatra’ nın Unutulmazları